Inžinier kvality vývoja

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac________________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Foxconn Slovakia patrí k významným výrobcom spotrebnej elektroniky v Európe v kategórii audio-vizuálnych produktov. Za účelom rozšírenia portfólia našej spoločnosti budujeme úplne nové R&D oddelenie.

 Pridajte sa k našim kolegom a získajte možnosť spolu s nami tvoriť budúcnosť.

Aktuálne hľadáme kolegu na pozíciu Inžinier kvality vývoja.

Na tejto pozícií Vás čaká:

  • Zabezpečenie a overovanie zhody dizajnu produktu a dosiahnutých parametrov so špeficikáciami od zákazníka a s platnými technickými štandardami
  • Plánovanie a riadenie procesu design review (revízia kvality dizajnu)
  • Výkon meraní a testov podľa plánu design review, reportovanie a dokumentovanie odchýlok
  • Dohľad na priebeh vývoja produktu v jednotlivýh etapách, poukazovanie na odchýlky od plánu a ich reporting R&D lídrovi
  • Technická analýza, vedenie a realizácia D-FMEA
  • Tvorba technických reportov, riadenie dokumentácie
  • Plnenie normy ochrany zdravia a životného prostredia EÚ a SR pre nový produkt

Zároveň sa budete môcť podieľať na:

  • Riadení procesov a dokumentov pre ISO9001 a IATF16949 alebo pre iné technické a kvalitatívne štandardy vyplývajúce z požiadaviek zákazníka
  • Procesoch D4M/DFA, spoľahlivosti produktu

  • Zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
  • 13.a 14. plat
  • Príspevok na dopravu a ubytovanie od 15€ do 150€
  • Práca na flexibilnú pracovnú dobu
  • Sick day
  • Závodné stravovanie za 1,10€
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Podpora špecializovaných tréningových programov a vzdelávania
  • Odmeny za odpracované roky
  • Príspevky zo sociálneho fondu
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Multisport karta
  • Náborová prémia až do výšky 300€

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Znalosť slovenského jazyka na úrovni B2
  • § 22 elektrotechnická vyhláška
  • Analytické zručnosti
  • Skúsenosti s tvorbou reportingu
  • PC zručnosti na pokročilej úrovni ( Windows, MS-Office...)
  • Kreativita
  • Schopnosť pracovať samostatne a rozvíjať svoje znalosti samoštúdiom
  • Dobrá znalosť normy ISO9001:2015 a auditového procesu ISO9001
  • Čítanie technickej dokumentácie
  • Znalosti a skúsenosti s meraním elektrotechnických a optických veličín
  • Silné zručnosti v tvorbe technickej dokumentácie

Výhodou sú tieto zručnosti a znalosti:

  • Skúsenosť s IATF16949
  • Skúsenosť s elektrotechnickou výrobou
  • Znalosti problematiky EMC a testov spoľahlivosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Smejkalová
E-mail: poslať životopis
ID: 4019943  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac