Zmenový líder výroby

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 350 EUR/mesiac____________________________________________ Pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád rušné výrobné prostredie, skúsenosti s vedením veľkého tímu ľudí a a zodpovedný prístup k plneniu plánov, ponúkame Ti pracovnú príležitosť na pozícii Zmenového lídra výroby.

Pracovná náplň:

  • Sledovanie nastavených výrobných plánov, zabezpečenie ich plnenia v požadovanej kvalite a kvantite
  • Zadeľovanie a kontrola práce  lídra výroby, rozhodovanie pri stanovení priorít
  • Analýza a prezentácia výroby, top prestojov, dosiahnutých targetov z predošlých zmien – príprava dát na denný míting
  • Sledovanie a kontrola kvality na zmene, analýza a riešenie vzniknutých problémov, návrh protiopatrení a ich následná kontrola
  • Kooperácia s ostatnými oddeleniami pre zabezpečenie plynulého chodu výroby
  • Kontrola plánovanej dochádzky operátorov a  lídrov výroby, zabezpečenie náhrady v prípade absencie
  • Vykonávanie pracovných činnosti podľa nariadení nadriadeného
  • Kontrola 5S, FIFO, podávanie návrhov na zlepšenie- KAIZEN aktivity

Práca na 12 hodín v 4-zmennej prevádzke

  • Zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
  • 13.a 14. plat
  • Príspevok na dopravu a ubytovanie od 15€ do 150€
  • Závodné stravovanie za 1,10 €
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Podpora špecializovaných tréningových programov a vzdelávania
  • Odmeny za odpracované roky
  • Príspevky zo sociálneho fondu
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Multisport karta
  • Náborová prémia až do výšky 300€

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Pokročilá úroveň MS Word, Excel, Powerpoint, Outlook
  • Anglický jazyk – základy, na hovorovej úrovni
  • Logické a analytické myslenie
  • Riadenie a práca s ľuďmi
  • Ochota pracovať nadčas

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis