Procesný technik/technička

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
975 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného procesného technika, medzi ktorého pracovnú náplň bude patriť:

  • Distribúcia aktuálneho OS + podpisového hárku na tabule
  • Podpora pri  zavádzaní nových modelov do výroby (NMI)
  • Navrhovanie nových systémových riešení, zlepšenie manipulácie s materiálom, uľahčenie práce operátorom,ušetrenie priestoru, zlepšenie efektivity operátorov
  • Sledovanie kvality vyrábaných LCD televízorov v reporte, ktorý vytvára QA oddelenie na základe pravidelnej inšpekcie
  • Vytváranie zberu časových dát pre ďalšie rozhodovanie
  • Zodpovednosť za distribúciu výrobnej dokumentácie na výrobné linky
  • v prípade akýchkoľvek nejasností v OPS, tieto komunikuje s výrobou, alebo IE skupinou
  • Plnenie denných operatívnych úloh, zadávaných svojim nadriadeným a informuje ho o ich ukončení
  • Zúčastňovanie sa na inovačných aktivitách v rámci LCD i Accessory výroby
  • Spolupráca  pri riešení procesných problémov s ostatnými oddeleniami
  • Riešenie aktuálnych problémov na linkách a v sklade
  • Zabezpečenie zatrénovania operátorov na linkách, plánované aj operatívne zmeny

Práca na 8 h v dvojzmennej prevádzke.

 My Vám ponúkame:

  • Prácu na trvalý pracovný pomer
  • 13.a 14. plat
  • Stravovanie za 0,77€
  • Zamestnaneckú autobusovú dopravu
  • Životné a úrazové poistenie platené firmou
  • Klimatizované výrobné priestory
  • Zaškolenie a vzdelávanie na pracovisku
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Odmeny za odpracované roky a životné jubileá
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Multisport kartu
  • Náborovú prémiu vo výške 300€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čo vyžadujeme:

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • Znalosť MS Office
  • Analytické a technické schopnosti
  • Schopnosť rýchlo sa rozhodovať

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis