Test Operátor (12-hodinové zmeny)

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
785 EUR/mesiac+ dochádzková prémia vo výške 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ ______________________________________________ + príplatky za nepretržitú prácu do výšky 254€ ___________________________________________ Celková mzda do výšky 1199€ ____________________________________________ Po skušobnej dobe plat do výšky 1280€ ________________________________________________ Pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha manuálnej alebo automatickej bunky pre osadené dosky plošných spojov,
  • Strihanie častí dosiek, osádzanie chladičov a konektorov,
  • Manipulácia s doskami pri napaľovaní a testovaní softwaru, kontrola dosiek a balenie
  • Zaujímavá práca s modernými technológiami
  • Zodpovednosť za plnenie výrobných noriem a kvalitu,
  • Stabilné pracovné prostredie, klimatizácia počas celého roka
  • Dodržiavanie pracovných postupov

Práca na 12-hodinové zmeny v štvorzmennej prevádzke

  • Práca na trvalý pracovný pomer
  • 13.a 14. plat
  • Stravovanie za 0,77€
  • Životné a úrazové poistenie platené firmou
  • Klimatizované výrobné priestory
  • Zaškolenie a vzdelávanie na pracovisku
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Odmeny za odpracované roky a životné jubileá
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Multisport karta
  • Náborová prémia vo výške 300€

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • Flexibilný a zodpovedný
  • Manuálne zručný
  • Dobrý zrak

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis