Hľadáme technika údržby

Miesto práce
Dolné hony 29, Mlynárce, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 250 EUR/mesiac+ navýšenie po skúšobnej dobe o 5% ________________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručného technika údržby, ktorý sa nebojí práce a chcel by sa stať súčasťou nášho tímu! Ak máte skúsenosti s údržbou čítajte ďalej!

Možno práve Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Zabezpečenie preventívnej a operatívnej údržby budovy, strojov, zariadení a vybavenia v areáli spoločnosti
  • Dodržiavanie plánov údržby
  • Obsluha a oprava klimatizácie
  • Obsluha a oprava plynovej kotolne a kompresorovej stanice
  • Monitorovanie spotreby energií
  • Obsluha a oprava strojovne chladenia a transformátorových staníc
  • Obsluha a oprava zdvíhacích zariadení - plošina, rýchlobežné a sekčné brány
  • Obsluha a oprava požiarnych zariadení - dvere, brány, klapky, SHZ, ventilové stanice
  • Údržba poškodeného vodovodného a odpadového potrubia

  Pracuje sa na 12h zmenách v 4-zmennej prevádzke.

  • Práca na trvalý pracovný pomer
  • 13.a 14. plat
  • Stravovanie za 0,77€
  • Zamestnanecká autobusová doprava
  • Životné a úrazové poistenie platené firmou
  • Klimatizované výrobné priestory
  • Zaškolenie a vzdelávanie na pracovisku
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Odmeny za odpracované roky a životné jubileá
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Multisport karta
  • Náborová prémia vo výške 300€
  • Možnosť rozšíriť si elektrotechnické vzdelanie

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

  • Elektrotechnická vyhláška paragraf 22 podmienkou
  • Skúsenosti s obsluhou tlakových a plynových zariadení
  • Kuričský preukaz triedy V. výhodou
  • Manuálna zručnosť
  • Prax na podobnej pozícií výhodou

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
    Tel.: +421376944141
    E-mail: poslať životopis