Neuspokojte sa s priemerom! Buďte lídrom/líderkou personálneho a mzdového oddelenia

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1500€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mladý tím plný húževnatých pracantov hľadá samostatného, asertívneho a zodpovedného lídra, ktorý nečaká na pokyny, naopak proaktívne hľadá riešenia.
Táto pracovná príležitosť je vhodná pre kandidáta, ktorého bavia neustále zmeny a tešila by ho táto náplň práce:

• Zodpovednosť za oblasť miezd a personálnej administratívy
• Vedenie tímu (10 ľudí)
• Vyhodnocovanie podnetov na disciplinárne konanie a dohľad nad disciplinárnymi konaniami
• Vytváranie analýz a reportov
• Vylepšovanie procesov a odstraňovanie chýb
• Spolupráca pri tvorbe interných smerníc a rozpočtu

• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
• Možnosť rozšíriť si zručnosti v systéme SAP
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 20€ do 150€ mesačne
• Práca na flexibilnú pracovnú dobu
• Sick day
• Životné a úrazové poistenie
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Možnosť absolvovať kurz angličtiny
• Odmena za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Znalosť Zákonníka práce je podmienkou.
Znalosť mzdového účtovníctva je výhodou.
Skúsenosť s vedením tímu je výhodou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 3571597  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.