Procesný technik s Ruským jazykom

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
918€ + navýšenie po skúšobnej dobe o 5% _______________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preklad operačných štandardov a výrobnej dokumentácie do ruského jazyka
• Distribúcia aktuálneho operačného štandardu
• Navrhovanie nových systémových riešení
• Sledovanie kvality vyrábaných LCD televízorov
• Zodpovednosť za distribúciu výrobnej dokumentácie na výrobné linky
• Plnenie denných operatívnych úloh zadávaných nadriadeným
• Zúčastňovanie sa na inovačných aktivitách v rámci LCD výroby
• Spolupráca pri riešení procesných problémov s ostatnými oddeleniami
• Riešenie aktuálnych problémov na linkách a v sklade
• Zabezpečenie tréningu operátorov na linkách

Pracuje sa na 8h zmenách v dvojzmennej prevádzke.

• Práca na trvalý pracovný pomer
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. Plat
• Možnosť obnovy elektrovyhlášky
• Príspevky na dopravu a ubytovanie pre každého zamestnanca
• Firemná autobusová doprava
• Možnosť kariérneho rastu
• Závodné stravovanie za 0,77 €
• Životné a úrazové poistenie
• Odmena za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu
• 300€ pre každého zamestnanca, ktorý odporučí svojho známeho na voľnú pracovnú pozíciu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• Znalosť MS Office
• Analytické a technické schopnosti
• Schopnosť rýchlo sa rozhodovať
• Skúsenosti z výrobnej sféry výhodou
ID: 3527867   Dátum zverejnenia: 18.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   918€ + navýšenie po skúšobnej dobe o 5% _______________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€