Procesný inžinier

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
923€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracovávanie a sledovanie zmien pre operačné štandardy v rámci oddelenia SMT
• Príprava podkladov a preškolovanie na základe zmien a aktuálizácií v operačných štandardoch
• Sledovanie a spracovanie týždenných reportov skrepovosti v rámci oddelenia SMT, návrhy protiopatrení
• Návrh a modifikácie prípravkov a pomôcok pre výrobu na SMT oddelení
• Plnenie operatívnych úloh zadávaných nadriadeným
• Spolupáca pri riešení procesných problémov s ostatnými oddeleniami
• Účasť na inovačných aktivitách v rámci MPD výroby (Kaizen)
• Príprava podkladov pre rozpočet v rozsahu zverených procesov

• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Každoročné prehodnocovanie platu
• 13. a 14. Plat
• Flexibilnú pracovnú dobu
• Práca s najmodernejšími technológiami
• Možnosť rozširovať svoje vedomosti prostredníctvom špecializovaných tréningov
• Životné a úrazové poistenie
• Sick day
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Príležitosť vzdelávať sa v angličtine – kurzy angličtiny priamo na pracovisku
• Odmenu za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Vzdelanie s technickým zameraním
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• MS Office na pokročilej úrovni
• Analytické a technické myslenie
• Samostatnosť a osobná zodpovednosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 3496721  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 923€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.