Technik podávačov súčiastok

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
808€ + navýšenie po skúšobnej dobe o 5% _______________________________________ Navýšenie o 200€ pre každého kolegu pracujúceho na zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Oprava podávačov súčiastok (feedrov) a tácok na súčiastky pre SMT stroje
• Zabezpečenie opráv a nastavení zásobníkov na plošné spoje
• Účasť na znižovaní nákladov na stroje a zapájanie sa do zlepšovacích aktivít

• Práca na trvalý pracovný pomer v internom pracovnom stave
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 20€ do 150€ mesačne
• Práca na 8h dennej prevádzke
• Firemné stravovanie
• Životné a úrazové poistenie
• Pravidelné zamestnanecké akcie
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Odmena za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá manuálna zručnosť,logické a analytické myslenie

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 3281921  Dátum zverejnenia: 7.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 808€ + navýšenie po skúšobnej dobe o 5% _______________________________________ Navýšenie o 200€ pre každého kolegu pracujúceho na zmeny