Technik inšpekčných strojov

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1045€ + navýšenie po skúšobnej dobe o 5%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie nepretržitého chodu inšpekčných strojov (AOI)
• Dodržiavanie štandardov a postupov inšpekčných strojov
• Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby a kalibrácií inšpekčných strojov
• Riešenie vzniknutých technických problémov
• Zmeny a nastavenie inšpekčných strojov podľa výrobných modelov
• Zavádzanie a podpora nových modelov do výrobného procesu – NMI
• Tvorba programov, spravovanie knižníc inšpekčných strojov
• Tvorba návrhov na zlepšenie procesov
• Spolupráca pri riešení kvalitových problémov a protiopatrení pri vrátených doskách z iných oddelení na analýzu
• Práca na 12h zmene v 4-zmennej prevádzke

• Práca na trvalý pracovný pomer v internom pracovnom stave
• Možnosť obnovy elektrovyhlášky
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 20€ do 150€ mesačne
• Firemné stravovanie
• Životné a úrazové poistenie
• Pravidelné zamestnanecké akcie
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Odmena za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vzdelanie technického, elektrotechnického zamerania
• Elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z, paragraf 21
• Technické zručnosti
• Skúsenosti s programovaním
• Logické a analytické myslenie
• Čítanie technickej dokumentacie, výkresov,schém
• Prax na obdobnej pozícii vítaná

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 3263796  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1045€ + navýšenie po skúšobnej dobe o 5%