Programátor priemyselných robotov a PLC

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1550€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba a úprava SW pre robotické systémy ABB a Mitsubishi
• Tvorba a úprava SW pre PLC systémy Mitsubishi, Beckhoff, Siemens
• Vývoj COGNEX vision systémov pre robotické videnie
• Implementácia priemyselnej automatizácie a robotov do výrobného procesu
• Spolupráca s inžiniermi spoločnosti SONY
• Analýza možností náhrady ľudských zdrojov robotickými systémami
• Vyhľadávanie a komunikácia s dodávateľmi priemyselnej automatizácie

• Stanete sa súčasťou inovačnej misie v závode na výrobu LCD TV značky SONY
• Dostanete priestor na realizáciu vlastných tvorivých nápadov
• Získate skúsenosti v mimoriadne atraktívnej a vyhľadávanej oblasti priemyslu
• Príležitosť naučiť sa pracovať s priemyselnými nástrojmi pre vývoj PLC a robotického SW
• Príležitosť pracovných ciest do krajín ako Malajzia, Japonsko, Čína
• Možnosť rozširovať svoje vedomosti prostredníctvom špecializovaných tréningov
• Prácu v mladom dynamickom kolektíve
• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 20€ do 150€ mesačne
• Prácu na flexibilnú pracovnú dobu
• Sick day
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Príležitosť vzdelávať sa v angličtine – kurzy angličtiny priamo na pracovisku
• Pravidelné zamestnanecké akcie
• Odmenu za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• vzdelanie so zameraním na automatizáciu a robotiku
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• skúsenosti s implementáciou robotických systémov
• znalosť CAD (2D & 3D)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 3124245  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1550€ // Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.