Operátor výroby

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základ od 488€ do 562€ + navýšenie o 250€ pre každého operátora _____________________________________ dochádzková prémia vo výške 50€ + výkonnostný bonus až do výšky 75€ _____________________________________ Celková hrubá mzda až do výšky 937

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám nenáročnú prácu v klimatizovaných priestoroch v Nitre, kde sa dobre najete vo firemnej kantíne pri poctivom obedovom menu za super cenu 0,77 €.
Do práce Vás dovezieme dotovanou firemnou autobusovou dopravou, ak budete chodiť autom, prispejeme Vám každý mesiac na benzín.
A ak dovediete aj kamaráta, známeho či suseda, dáme Vám za každého 300 € navyše!
A pribalíme aj veľa ďalších výhod!

Za tieto super benefity od vás očakávame:
Výrobu a montáž televízorov, pričom ide o prácu v zmenovej prevádzke (týždeň ranná, týždeň poobedná zmena) v pracovnom režime od ponelka do piatka s 30 minútovou prestávkou na obed a ďalšou 10 minútovou prestávkou

• Práca na trvalý pracovný pomer v internom pracovnom stave
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce
• Práca na 8h zmene v 2-zmennej prevádzke
• Možnosť využívať zamestnaneckú autobusovú dopravu
• Možnosť kariérneho rastu
• Firemné stravovanie
• Životné a úrazové poistenie
• Pravidelné zamestnanecké akcie
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Odmena za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
„Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Manuálna zručnosť
  • Dobrý zrak
ID: 3092715   Dátum zverejnenia: 10.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základ od 488€ do 562€ + navýšenie o 250€ pre každého operátora _____________________________________ dochádzková prémia vo výške 50€ + výkonnostný bonus až do výšky 75€ _____________________________________ Celková hrubá mzda až do výšky 937