Pracovník požičovne a predajni stav. pomôcok v Nitre

FOX NITRA, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 400 EUR/mesiacpríplatok za dochádzku , prémiové zvýhodnenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha zákazníkov požičovne a predajne stavebných pomôcok,
- Spracovanie zápožičiek pre zákazníkov na PC,
- výpočet jednotlivých dielov pre debnenie a lešenie,
- Dohodnutie všetkých podmienok prenájmu,
- Spisovanie a kontrola materiálu po vrátení,
- Vyúčtovanie zápožičiek , komunikácia so zákazníkmi
- vypracovanie cenových ponúk pre predaj stav. pomôcok
- Zodpovednosť za správnosť vykládky a nakládky tovaru, správne
vyhodnotenie kvality materiálu, počítanie materiálu, zapisovanie
údajov pre ďalšie spracovanie
- Správne zaskladnenie materiálu
- Správne vyhotovenie fotografií materiálu
- Manipulácia s tovarom
-Rozvoz a zvoz materiálu pre zákazníkov v prípade potreby
- Komunikácia s vedúcim pracovníkom
- Jedná sa o prácu na jednu zmenu od 7:30 - 16:00 hod

-Stabilné pracovné prostredie
-Poskytneme Vám zaškolenie do debniacej a lešenárskej techniky
Pracovný čas Po-Pia 7.30-16.00 , práca v jednozmennej prevádzke
príplatky a prémie po zaškolení
dochádzkový bónus

Odpovedať budeme iba vybratým uchádzačom a tým čo spĺňaju podmienky - ekonomický softver môže byť aj od iného výrobcu ,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo , strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
KROS Omega - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- logické myslenie
- stavebné vzdelanie alebo prax v stavebníctve
- pracovitosť, spoľahlivosť, presnosť
- preukaz VZV výhodou

Sme spoločnosť , ktorá je na trhu už od roku 1999. Zaoberáme sa predajom stavebných pomôcok a náradia . Ďalšou aktivitou je požičovňa lešenia, debnenia a stav. pomôcok. Zároveň realizujeme aj montáž , demontáž a prenájom fasádneho lešenia. Naše aktivity rozširujeme o novú predajňu , ktorej súčasťou je železiarsky tovar.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Žaneta Mikleová
E-mail: poslať životopis
ID: 4818020  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac