Можливість для людей з України

Brigádnik/brigádnička na eventy

Fox Hunter SK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava a Okolie
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2024
6,5 EUR/hod.finálna mzda závisí od konkrétnej práce/brigády a klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • máš rád/rada kávu a chceš nám pomôcť na našich prémiových eventoch pre nášho kávového klienta?
  • máš rád pivo, chceš sa naučiť čapovať a jazdiť s nami po festivaloch?
  • vyznáš sa v autách alebo Ťa baví jazdenie na luxusných autách a prémiových značkách?
  • alebo rád jazdíš a pomôžeš nám so zavážaním a chystaním našich eventov?
  • rada robíš hostessing a hľadáš stabilnú agentúru pre prácu na celý rok?
  • máš rád/rada kombináciu viacerých spomínaných aktivít? nie je problém, ozvi sa nám a vyberiem, čo by Ťa bavilo najviac
  • našimi klientami sú Mercedes-Benz, Porsche, Nespresso, Budvar, Philips, VW,  Slovak Lines, Marionnaud a ďalší..

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoje CV a my sa Ti ozveme.
Možno sa nestihneme ozvať všetkým uchádzačom, ak naplníme náš tím pre všetky eventy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
eKasa - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

možnosť nezáväzného vyskúšania si práce vopred

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vodičský preukaz je nevyhnutný pri niektorých typoch eventov
  • ak Ťa niečo z toho zaujalo, tak sa nám ozvi a pošli CV
  • brigády si môžes vybrať podľa preferencií a časových možností

Spoločnosť pôsobí ako slovenská pobočka fullservisovej marketingovej agentúry, so sídlom centrály v Bratislave.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Maženský
E-mail: poslať životopis
ID: 4784815  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.