Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor vo výrobe

FOURMIS, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
hneď
1 000 EUR/mesiacdochádzkový bonus, výrobný bonus, kvartálny bonus, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Manipulácia s materiálom
  • Príprava, nakladanie, balenie a expedícia tovaru a iného skladového materiálu
  • Získate nové skúsenosti s prácou s VZV vozíkom - predošlé skúsenosti nie sú potrebné

  • 13. a 14. plat
  • rôzne druhy bonusov (výrobný, dochádzkový, kvartálny bonus)
  • príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
  • príplatky na poobednú a nočnú prácu
  • zabezpečená doprava z rôznych smerov
  • výplata vždy načas
  • možnosť čerpania týždenných záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť FOURMIS reprezentuje víziu pracovnej istoty a spoločného pracovného trhu otvoreného pre všetkých. Cieľom spoločnosti je pomáhať ľudom nájsť si vhodnú a kvalitnú prácu ako aj zamestnávateľom poskytnúť kvalitné a profesionálne služby. Zakladatelia spoločnosti majú 25 rokov skúseností na trhu práce, ktoré sa rozhodli využiť na pomoc všetkým, ktorí hľadajú prácu alebo spoľahlivých zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Nepotrebujete mať žiadne skúsenosti. Do všetkého Vás zaučíme. Potrebná je len chuť a ochota pracovať.

Spoločnosť FOURMIS reprezentuje víziu pracovnej istoty a spoločného pracovného trhu otvoreného pre všetkých. Cieľom spoločnosti je pomáhať ľudom nájsť si vhodnú a kvalitnú prácu ako aj zamestnávateľom poskytnúť kvalitné a využiteľné služby.

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4815958  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac