Elektrikár / Elektrotechnik s vyhláškou § 21 príp.§ 22

FOURMIS, s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Termín nástupu
ihneď
8,11 EUR/hod.od 8,11 €/hod. + príplatky za zmennosť, za nočné zmeny + prémie a bonusy (mesačné, štvrťročné, polročné, ročné) Výrobný bonus, 13. plat do výšky 75 % a 14. plat až do výšky 150 % zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Údržba, oprava, nastavovanie zariadení a preventívna údržba podľa plánu
  • Zodpovednosť za dodržiavanie postupov údržby
  • Reportovanie porúch a nedostatkov výrobných liniek a výrobných procesov
  • Vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom
  • Dodržiavanie predpisov BOZP a PO
  • Riešenie a opravovanie závad a porúch
  • Zodpovednosť za pridelené pracovné prostriedky (stroje), nástroje, náradie a spotrebný materiál
  • Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

  • Dochádzkový a výkonnostný bonus po 40 €, letný, zimný bonus
  • Platový rast, možnosť prechodu medzi kmeňových zamestnancov spoločnosti
  • B​ezplatná doprava do a zo zamestnania firemnými autobusmi z viacerých smerov v rámci Žilinského kraja
  • Práca a kariéra v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • Možnosť profesijného rastu - každoročná valorizácia platu
  • Motivačná platová úroveň
  • Tímové akcie
  • Možnosť týždenných záloh
  • Zabezpečovanie lekárskych prehliadok
  • Poskytujeme pracovné oblečenie, obuv​​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Ďalej vyrábajú nárazníky a brzdové systémy.
Spoločnosť zohráva v strednej Európe kľúčovú úlohu, aby sa stal vedúcim svetovým automobilovým priemyslom v 21. storočí tým, že vstúpil do skupiny 10 najlepších svetových výrobcov ako zástupca kórejského výrobcu náhradných dielov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

  • Vyhláška §22 (prípadne §21)

Osobné predpoklady :

  • ​ technické myslenie,
  •  zodpovednosť a flexibilita,
  •  ochota spolupracovať v tíme, dôslednosť,
  •  znalosti v oblasti silnoprúdovej elektrotechniky a čítanie elektrotechnickej dokumentácie sú výhodou.​

Spoločnosť FOURMIS reprezentuje víziu pracovnej istoty a spoločného pracovného trhu otvoreného pre všetkých. Cieľom spoločnosti je pomáhať ľudom nájsť si vhodnú a kvalitnú prácu ako aj zamestnávateľom poskytnúť kvalitné a využiteľné služby.

Kontakt

ID: 4812044  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,11 EUR/hod.