Pracovník v sklade s dopravou zo Žiliny zdarma

FOURMIS, s.r.o.

Miesto práce
Cestárska, Žilina
Termín nástupu
18.4.2024
1 100 - 1 400 EUR/mesiac1 100 - 1 400 EUR/mesiac + letný bonus 70% z priemeru mzdy - priemerne 700€ (vypláca sa v júni), + zimný bonus 70% z priemeru mzdy - priemerne 700€ (vypláca sa v decembri),

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor skladu:

- vytriediť rozbalený materiál podľa zoznamu do prázdnych boxov/ regálov - vybaľovanie

- tlačenie štítkov na boxy - práca s PC (zaučenie)

- trojzmenná prevádzka - zmeny sa striedajú po týždni

- doprava je zabezpečená zo Žiliny

​- priemerná mzda v čistom je cca 1000 € mesačne​

Pred nástupom si pracovisko aj prácu pozriete.

Mzdové podmienky - TPP:
= Základná mzda je 5,92€ brutto/hod (mzda sa skladá zo základu 5,32€ + príplatok za prácu v hale 0,60 € brutto/hod - tento príplatok je za každú jednu odpracovanú zmenu)
= 29,00 € za prácu v sobotu/nedeľu - nariadená podnikom,
= 70,20 € mesačný bonus
= príplatky podľa zákona,
= príplatok za prácu nadčas 25 % z priemerného zárobku/pracovný deň,
= príplatok za prácu nadčas 50% z priemerného zárobku/víkend,
= 5,85€ stravný lístok/nočná zmena,
= obed pre zamestnanca - ranná a poobedná zmena - na výber cca 15 rôznych jedál
(1,61 € si platí zamestnanec),

+ letný bonus 70% z priemeru mzdy - priemerne 700€ (vypláca sa v júni),
+ zimný bonus 70% z priemeru mzdy - priemerne 700€ (vypláca sa v decembri),
+ možnosť TÝŽDENNÝCH ZÁLOH,
+ zabezpečenie firemného lekára,

Nástup možný ihneď.

PONUKA JE BEZ UBYTOVANIA

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0911553106 alebo na 0911553019. Môžete nás kontaktovať aj mailom [email protected]

  • Možnosť týždenných záloh.
  • Pravidelná koordinácia.
  • Doprava z autobusovej stanice.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť FOURMIS reprezentuje víziu pracovnej istoty a spoločného pracovného trhu otvoreného pre všetkých. Cieľom spoločnosti je pomáhať ľudom nájsť si vhodnú a kvalitnú prácu ako aj zamestnávateľom poskytnúť kvalitné a využiteľné služby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Komunikačná zručnosť.
​Manuálna zručnosť.
​Zodpovednosť.​

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Darina Králiková
Tel.: +421911553019
E-mail: poslať životopis
ID: 4805781  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac