Kontrolór kvality dielov - doprava zo Žiliny zdarma

FOURMIS, s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 400 EUR/mesiac+ letný bonus 70% z priemeru mzdy - priemerne 700€ (vypláca sa v júni), + zimný bonus 70% z priemeru mzdy - priemerne 700€ (vypláca sa v decembri),

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality vyrobených dielov - kontrola priamo na pracovisku, zabezpečenie opravy chybného kusu
- trojzmenná prevádzka - zmeny sa striedajú po týždni
- niektoré kusy môžu byť menšie, niektoré väčšie - preto je práca vhodnejšia pre MUŽOV
- doprava je zabezpečená zo Žiliny
- priemerná mzda v čistom je cca 1000€ mesačne

Pred nástupom si pracovisko aj prácu pozriete.

Mzdové podmienky - TPP:
= Základná mzda je 5,92€ brutto/hod (mzda sa skladá zo základu 5,32€ + príplatok za prácu v hale 0,60 € brutto/hod - tento príplatok je za každú jednu odpracovanú zmenu)
= 29,00 € za prácu v sobotu/nedeľu - nariadená podnikom,
= 70,20 € mesačný bonus
= príplatky podľa zákona,
= príplatok za prácu nadčas 25 % z priemerného zárobku/pracovný deň,
= príplatok za prácu nadčas 50% z priemerného zárobku/víkend,
= 5,85€ stravný lístok/nočná zmena,
= obed pre zamestnanca - ranná a poobedná zmena - na výber cca 15 rôznych jedál
(1,61 € si platí zamestnanec),

+ letný bonus 70% z priemeru mzdy - priemerne 700€ (vypláca sa v júni),
+ zimný bonus 70% z priemeru mzdy - priemerne 700€ (vypláca sa v decembri),
+ možnosť TÝŽDENNÝCH ZÁLOH,
+ zabezpečenie firemného lekára,

Nástup možný ihneď.

PONUKA JE BEZ UBYTOVANIA

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0911553106 alebo na 0911553019. Môžete nás kontaktovať aj mailom [email protected] alebo na Facebooku si vyhľadajte stránku "Fourmis" a pošlite nám správu tam.

Možnosť týždenných záloh.
Pravidelná koordinácia.
Doprava z autobusovej stanice.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť FOURMIS reprezentuje víziu pracovnej istoty a spoločného pracovného trhu otvoreného pre všetkých. Cieľom spoločnosti je pomáhať ľudom nájsť si vhodnú a kvalitnú prácu ako aj zamestnávateľom poskytnúť kvalitné a profesionálne služby. Zakladatelia spoločnosti majú 25 rokov skúseností na trhu práce, ktoré sa rozhodli využiť na pomoc všetkým, ktorí hľadajú prácu alebo spoľahlivých zamestnancov..

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Komunikačná zručnosť.
Manuálna zručnosť.
Zodpovednosť.

Spoločnosť FOURMIS reprezentuje víziu pracovnej istoty a spoločného pracovného trhu otvoreného pre všetkých. Cieľom spoločnosti je pomáhať ľudom nájsť si vhodnú a kvalitnú prácu ako aj zamestnávateľom poskytnúť kvalitné a využiteľné služby.
ID: 4662988  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac