Можливість для людей з України

Montážny pracovník v automobilovom priemysle

FOURMIS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 070 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je charakterom práce vhodnejšia pre mužov a práca sa vykonáva v trojzmennej prevádzke (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).
Rotácia na pracovnom mieste po polhodine.

Výroba automobilových sedačiek na montážnej linke,
Montáž komponentov,
Práca s náradím, obsluha manipulátorov a výrobných zariadení,
Manipulácia s materiálom a výrobkami,
Práca v stoji, vo výrobnom takte.

Nástupná mzda 1 070 eur + variabilná zložka mzdy do 150 eur/mesiac.
Príplatok za nočnú prácu 2,00 eur/hodina, víkendy a sviatky.

Zdarma doprava zabezpečená na všetky zmeny z autobusovej stanice Žilina do závodu a naspäť,
Stravovacia karta, možnosť zakúpenia stravy v bufete,
Koordinácia na pracovisku,
Príjemné, nové a čisté pracovné prostredie v modernom závode.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je jedným z hlavných dodávateľov automobilových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť,
Zodpovednosť, spoľahlivosť,
Pracovná disciplína, chuť pracovať,
Časová flexibilita (podmienka práce na všetky 3 zmeny),
Zmysel pre zodpovednosť.

Spoločnosť FOURMIS reprezentuje víziu pracovnej istoty a spoločného pracovného trhu otvoreného pre všetkých. Cieľom spoločnosti je pomáhať ľudom nájsť si vhodnú a kvalitnú prácu ako aj zamestnávateľom poskytnúť kvalitné a využiteľné služby.
ID: 4595674  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac