Hľadáme zručnú obsluhu čerpacej stanice FOUR FOUR, ktorá nás bude reprezentovať v najlepšom svetle

FOUR FOUR, s.r.o.

Miesto práce
Janíkovce, Nitra-Janíkovce
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac5,31-11,34 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a činnosti:

- Obsluha zákazníkov na čerpacej stanici FOUR FOUR

- Vykonávanie platieb a vystavovanie účtov

- Kontrola a dopĺňanie tovaru na čerpacej stanici

- Zabezpečenie čistoty a poriadku na stanici

- Odovzdávanie záverečnej uzávierky z  pokladne

Typický deň na pracovnej pozícii:

-Otvorenie prevádzky,obsluha zákazníkov

Pracovná doba:

- Zmeny sú od 6:00-22:00

- Pracovná doba 1xdenna smena /2dni voľno

- Získate pracovné skúsenosti v oblasti predaja a zákazníckej obsluhy.

- Budete súčasťou tímu, ktorý sa snaží poskytnúť najlepší servis zákazníkom.

- Ponúkame príjemné pracovné prostredie v novootvorenej čerpacej stanici a šancu na osobnostný rast.

- Získate príležitosť pracovať pre stabilnú a rýchlo rastúcu spoločnosť.

-Stále zamestnanie s garantovaným príjmom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

- Skúsenosti v predaji alebo službách zákazníkom

- Zodpovednosť a spoľahlivosť

- Zručnosť v obsluhe pokladne

- Komunikatívnosť a ochota pomôcť zákazníkovi

-Hygienické minimum

-Zdravotný preukaz

Čerpacia stanica
ID: 4794582  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac