Можливість для людей з України

Sushi kuchár a kuchár v IASAI reštaurácii - najlepšia tématická reštaurácia 2021 na Slovensku

FOU ZOO restaurants s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 500 EUR/mesiac- mesačne % z dosiahnutej tržby - rast mzdy po 3 odpracovaných mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a servírovanie sushi jedál pri pozícii sushi kuchár a príprava a servírovanie predjedál, polievok a hlavných jedál pri pozícii kuchár, budovanie značky IASAI.

Ponúkame Ti možnosť naučiť sa pripravovať sushi pod dohľadom nášho executive kuchára Tomáša Lysého, ktorý patrí k špičke sushi kuchárov na Slovensku.
- kariérny rast
- multisport karta
- skvelí kolektív
- kreatívna práca
- skúsenosť so zahraničným produktom/konceptom
- motivačné odmeňovanie
- flexibilita pracovného času po dohode so zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- byť čistotný
- dochvíľnosť
- tvorivosť
- komunikatívnosť
- zodpovednosť

Reštaurácia IASAI Food bar a FOO ZOO patrí dlhodobo k lídrom Slovenskej gastronómie. Hľadáme kreatívnych ľudí, ktorí milujú kvalitnú gastronómiu a pomôžu nám sprostredkovať unikátny gastronomický zážitok ešte početnejšej klientele. IASAI vyhralo ocenenie - 1.miesto Tématická reštaurácia na Slovensku 2021a 2022 od Gurmán Awards.
ID: 4333268  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac