Logo Foton Energy s. r. o.

Zaujíma Vás nová pracovná príležitosť v oblasti Zelenej energie? Chcete istotu a podporu v tíme? (Odborný predajca)

Foton Energy s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platobné podmienky dohadujeme po osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Hľadáme obchodných zástupcov pre Fotovoltiku, ktorí sa radi stretávajú s novými ľuďmi, majú silné komunikačné a predajné zručnosti, majú pozitívnu náladu aj keď je zamračené, chcú pomáhať ľuďom znižovať účty za energie a dokážu sa prispôsobiť potrebám zákazníkov.

Vašou náplňou práce bude:

  •  Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a nadväzovanie kontaktov s potenciálnymi zákazníkmi

  • Kontaktovanie zákazníkov, ktorí prejavili záujem o fotovoltické systémy

  • Príprava ponuky

  •  Obhliadka domácnosti alebo firmy: pomoc s komplexným riešením fotovoltaického systému, ktorý je vhodný pre zákazníka

  • Uzatvorenie obchodu: vyplnenie zmluvnej dokumentácie

  • Máte flexibilný pracovný čas, ktorý umožňuje prispôsobiť sa potrebám zákazníkov a zabezpečiť ich spokojnosť s produktmi a službami

 Sme firma Foton Energy s.r.o., ktorá ti poskytne podporu po celý čas, u nás získaš  školenia  pre tvoj kariérny rast, priestor na vysoké zárobky  a rôzne benefity.​

Ak sa uchádzate o túto pozíciu, budete mať príležitosť pracovať s modernými technológiami a pomáhať zákazníkom znižovať náklady na energiu a prispievať k ochrane životného prostredia. Budete mať tiež možnosť stretávať sa s ľuďmi z rôznych oblastí a rozvíjať svoje komunikačné a predajné zručnosti. Ak ste priateľský, motivovaný a máte záujem o oblasť obnoviteľných zdrojov energie, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes!

  • Odborno-technické školenia a vzdelávanie
  • Predajné školenia
  • Marketingová podpora
  • Technická podpora
  • Podpora tímu
  • Bonus- dron
  • Motivačné stimuly zamerané na predaj fotovoltických riešení a dosahovanie predajných cieľov
  • Kariérny rast a rozvoj cez predajcu, manažéra až na riaditeľa predaja

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis s fotkou a stručný motivačný list, v ktorom nám napíš niečo o sebe na emailovú adresu [email protected]
Budeme ťa kontaktovať o výberovom konaní, ktoré bude prebiehať v dvoch kolách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátov s týmito schopnosťami:

  • Skvelé komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Silný obchodný duch a schopnosť nadviazať a udržať obchodné vzťahy.
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a pevný záväzok voči práci.
  • Schopnosť efektívne komunikovať a pracovať v tíme alebo samostatne.
  • Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa rôznym pracovným situáciám a výzvam.

Foton Energy s.r.o. evidovaná ako elektroinštalačná firma, ktorá sa špecializuje na predaj a profesionálnu montáž fotovoltických elektrární na domy a firmy po celom Slovensku. Firma, ktorá dominuje ako líder medzi slovenskými fotovoltickými firmami, buduje najvýznamnejšiu sieť spokojných klientov, zákazníkov a partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adela Tulisová
Tel.: +421918287733
E-mail: poslať životopis
ID: 4621466  Dátum zverejnenia: 19.4.2024