Asistentka fotokútika / Vedúca fotokútikárka

FOTOKÚTIK s.r.o.

Miesto práce
Bôrická cesta 107, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
7 - 13 EUR/hod.Odmena 35 až 100 EUR za deň, výška odmeny závisí od typu eventu, dĺžky eventu a od skúseností, ktoré u nás postupne nadobudneš.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fotokutik.sk hľadá nové posily do tímu! Budeš cestovať s našou fotobúdkou na eventy, svadby a večierky po celom Slovensku, fotiť hostí a prinášať im zábavné zážitky.
Máme záujem o energických a komunikatívnych ľudí. Na akcie sa cestuje vo dvojici (vedúci + asistent, hľadáme ľudí na obidve pozície).
Preferujeme študentov, prípadne SZČO zo Žiliny a blízkeho okolia. Východiskový bod pre akcie je z našej centrály v Žiline.

Hlavné úlohy:
- vyzdvihnúť vybavenie fotokútika na našej centrále, doviezť ho na miesto a pripraviť, fotiť hostí, dávať im fotografie, pomáhať hosťom s fotením a po akcii priviesť vybavenie naspäť na našu centrálu (Business Centrum Žilina).

Pozri sa, do čoho ideš, na https://www.fotokutik.sk . Pokiaľ budeš mať záujem, tak reaguj na inzerát. Ponuka je platná do zmazania.

Flexibilita - množstvo akcií mesačne necháme na tebe, môžeš si prispôsobiť prácu svojim časovým možnostiam (a svojim potrebám zárobku).
Rôznorodá práca, ktorá ťa dostane na super miesta so super ľuďmi.
Priateľský, mladý kolektív

Pošli životopis a pár viet o sebe (určite nezabudni na svoju aktuálnu fotografiu).
Po prijatí životopisu ťa v prípade nášho záujmu budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Byť priateľský a komunikatívny. Na akciách budeš jednať s ľuďmi. Chceme im poskytnúť čo najlepší zážitok.
2. Príležitostná skúsenosť s fotografovaním je výhodou
3. Vodičský preukaz B výhodou
4. Musíš byť schopná zdvihnúť 15kg
5. Znalosť slovenčiny
6. Víkendová a večerná dostupnosť

Zabezpečujeme fotokútiky pre rôznorodé typy akcií – večierky, openingy, svadby, plesy, konferencie, výstavy, festivaly.
Pravidelne cestujeme po celom Slovensku a zachytávame zábavné spomienky z veľkých aj malých eventov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Beáta Orbesová
Tel.: +421902507953
E-mail: poslať životopis
ID: 4839443  Dátum zverejnenia: 26.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.