Zaujímavá a zábavná brigáda pre študentov - fotokútikár / fotokútikárka

FOTOKÚTIK s.r.o.

Miesto práce
Business Centrum Žilina, Bôrická cesta, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
5 - 10 EUR/hod.Odmena 30 - 80 EUR za 1 akciu, výška odmeny závisí od typu eventu a skúseností, ktoré u nás postupne nadobudneš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

FOTOKÚTIK.SK hľádá posily!

Chceš flexibilnú brigádu popri škole a baví ťa robiť ľudom radosť? Možno hľadáme práve teba! :)

Hlavné úlohy:
- príchod bez meškania na našu centrálu (Business centrum Žilina), kde sa stretneš s vedúcim fotokútikárom (fotokútikárkou) - na akcie sa cestuje vo dvojici
- byť vhodne oblečená (oblečený), dodržiavať dress code stanovený k danému typu akcie
- asistencia vedúcemu fotokútikárovi s rozložením, zložením fotokútika, s fotením a ďalšími úlohami
- podávanie vytlačených fotiek hosťom, ktorí sa odfotili vo fotokútiku
- pomoc hosťom pri odosielaní fotiek a bumerang videí z fotokútika na e-mail

Pracovná ponuka je platná do zmazania.

- zaujímavý, zábavný typ práce na rôznych miestach
- flexibilita - sám (sama) si môžeš vybrať kedy budeš pracovať
- mladý kolektív

Pošlite životopis a pár viet o sebe (určite nezabudnite na svoju aktuálnu fotografiu).
Po prijatí životopisu Vás v prípade nášho záujmu budeme telefonicky alebo emailom kontaktovať za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Byť plne k dispozícii vo večerných hodinách

- Vedieť sa dopraviť na našu centrálu a po akcii z centrály

- Byť schopný zdvihnúť 12 kg

- Byť komunikatívny, priateľský, vedieť sa prispôsobiť rôznym situáciám s hosťami na akciách

- Vek minimálne 18 rokov

- Vodičský preukaz výhodou

Zabezpečujeme fotokútiky pre rôznorodé typy akcií – večierky, openingy, svadby, plesy, konferencie, výstavy, festivaly.
Pravidelne cestujeme po celom Slovensku a zachytávame zábavné spomienky z veľkých aj malých eventov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4478677  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.