Pracovník pri výrobe obalového materiálu

FORWOOD, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiacpríplatky za rizikovú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba a montáž drevených a kartónových obalových systémov, drevených paliet a boxov pre automobilový priemysel

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba obalových systémov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technická zručnosť nutná
flexibilita

Ponúkame širokú škálu obalových riešení pre rôzne odvetvia priemyslu. Produkty špeciálne vytvorené na ochranu výrobkov prepravovaných leteckou, cestnou, železničnou a lodnou prepravou vyhotovujeme na základe požiadaviek zákazníkov. Sme tu preto, aby sme pomáhali pri realizácii vašich projektov v oblasti drevených obalových systémov, zabezpečujúc vstupnú, technickú pomoc ako aj samotnú realizáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3970670  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac