Reagujte bez životopisu

Disponent medzinárodnej nákladnej dopravy

Forwarder SK s.r.o.

Miesto práce
Puškinova 9, 085 01 Bardejov
Termín nástupu
01.09.2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacOdmeny podľa výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod tuzemských /vnútroštátnych/ a
medzinárodných prepráv
- zabezpečovanie prepráv podľa požiadaviek zákazníka
- príjem a výdaj objednávok,
- spracovanie cenových ponúk,
- vedenie obchodných prípadov ich evidencia a reporting
- telefonická komunikácia so zákazníkmi, oslovovanie nových zákazníkov
- spracovanie informácií o prepravách najmä spracovávaním údajov v
informačnom systéme spoločnosti,
- kontrola vykonávanie prepráv najmä z hľadiska včasnosti, kvality a
ekonomiky,,
- aktívna spolupráca v rámci celého tímu

dynamicka práca v mladom kolektíve s možnosťou sebarealizácie,
motivujúce platové ohodnotenie,
istota a možnosť dlhodobého zamestnania,
možnosť kariérneho rastu. Home - office po dohode možný.

Štruktúrovaný životopis zasielajte výlučne e-mailom s predmetom alebo označením UCHADZAČ.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Forwarder SK s.r.o. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov zlikvidujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, schopnosť precíznej práce, chuť učiť sa a rozvíjať sa, schopnosť samostatného riešenia zverených úloh,

Spoločnosť Forwarder SK s.r.o. je zasielateľsko-špedičná spoločnosť. Zaoberá sa zabezpečením medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy tovaru v rámci Európy a 3 štátov. www.forwardersk.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4372015  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac