Online Community Coordinator

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacBrutto plat bude závislý od pracovných skúseností, kvalifikácie a zručností kandidáta. Zverejnená čiastka je minimálnou hodnotou, ktorú ponúkame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať odborníkom na našu online komunitu vo FORTUNE SK? Láka ťa spravovanie a koordinácia zákazníckej komunity za účelom zlepšovania našich služieb? Pridaj sa do nášho marketingového tímu a získaj nové skúsenosti v zaujímavom odvetví.

Medzi tvoje úlohy bude patriť:

  • Vytváranie, plánovanie, zverejňovanie, koordinácia a vyhodnocovanie denných súťaží
  • Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania pravidiel komunity
  • Zverejňovanie informácií o prebiehajúcich marketingových akciách, novinkách, súťažiach vo FORTUNE SK
  • Aktívna účasť v konverzáciách o akciách a súťažiach s cieľom pomôcť našim zákazníkom a príslušný reporting
  • Pravidelný monitoring komunikácie v rámci online komunity a zbieranie postrehov, námetov a spätnej väzby od našich zákazníkov
  • Moderovanie komunikácie s našimi zákazníkmi v rámci online komunity
  • Komunikácia ohľadom športových eventov, produktov, súťaží a marketingových akcií

Zoznam ponúkaných zamestnaneckých výhod sa nachádza v hlavnej časti s názvom Benefity

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošlite svoj životopis.

Odpovieme len vhodným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.
Bližšie informácie o spôsobe spracovania osobných údajov kandidátov nájdete: https://www.ifortuna.sk/cms/kariera

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • Analytické myslenie
  • Samostatnosť a orientácia na detail
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Tímovosť
  • Predchádzajúca skúsenosť v oblasti správy online komunity / marketingu je výhodou

Naša spoločnosť FORTUNA SK je súčasťou Fortuna Entertainment Group, ktorá vznikla v roku 2009 a je najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Z pôvodne českej rodinnej spoločnosti sa postupom času rozrástla na holding, ktorý teraz pôsobí aj na slovenskom, poľskom, chorvátskom a rumunskom trhu. Spoločnosť neustále investuje do vývoja nových produktov v rámci pobočkovej siete, a zároveň v online prostredí. Našou snahou je prinášať viac zábavy zo športových podujatí a to zodpovedne, kedykoľvek a kdekoľvek. O živote v spoločnosti FORTUNA SK sa viac dozviete na našom profile https://www.linkedin.com/company/fortuna-entertainment-group/.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruitment FORTUNA SK
E-mail: poslať životopis
ID: 4241060  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac