Pridaj sa do tímu Fortuna SK ako Supervízor na našom marketingovom oddelení

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacBrutto plat bude závislý od pracovných skúseností, kvalifikácie a zručností kandidáta. Zverejnená čiastka je minimálnou hodnotou, ktorú ponúkame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu na oddelení marketingu v perspektívnej spoločnosti so zaujímavým zameraním, ktorá bude pre teba zároveň zábavou a výzvou? Ak Ťa baví šport, máš skúsenosť s vedením tímu v marketingovej oblasti a rád vyhľadávaš zaujímavé možnosti spolupráce, u nás sa nájdeš.

Medzi tvoje úlohy bude patriť:
  • Vedenie časti tímu špecialistov marketingového oddelenia a ich motivácia
  • Koordinovanie jednotlivých aktivít marketingových špecialistov a pridelenej agendy
  • Pravidelné reportovanie aktivít, ako aj ad hoc reporty
  • Nastavovanie a dolaďovanie jednotlivých procesov
  • Dodržiavanie štandardov marketingovej komunikácie zameranej na zákazníka
  • Plánovanie médií
  • Spolupráca na ATL a BTL kampaniach
  • Zodpovednosť za realizáciu marketingových aktivít pre retailovú sieť
  • Riadenie projektu Zodpovedné hranie
  • Spravovanie zvereného marketingového rozpočtu
  • Pravidelná spolupráca a komunikácia so skupinovým marketingom
  • Spolupráca s Marketingovým riaditeľom

Čo ti ponúkame?

  • Stabilitu a silu medzinárodnej spoločnosti, v ktorej máš istotu práce a férového odmeňovania.
  • Možnosť ovplyvniť svojim výkonom, prístupom a aktivitami smerovanie spoločnosti a zároveň výšku svojich bonusov, ktoré poskytujeme k fixnej mzde.
  • Možnosť zúčastniť sa rôznych zamestnaneckých súťaží za zaujímavé finančné alebo vecné ceny.
  • V súčasnej situácii zaujímavé online aktivity a školenia.
  • Po návrate do bežného fungovania po pandémii aj množstvo benefitov zameraných na šport, zábavu a spoločne strávený čas – karta Multisport, Vianočný večierok, Husacina, športové podujatia pre zamestnancov, Dni zdravia, lístky na športové udalosti, atď.
  • Rôzne zľavy a výhody u partnerov, ako napr. lekárne, predplatné časopisov, vitamínové produkty, zľavy na automobily, Metro kartička a podobne.
  • Aj v momentálnej situácii dbáme na zdravie kolegov a pracujeme prioritne z našich domovov. Po návrate do kancelárie je príležitostná práca z domu jeden z benefitov, ktorý ponúkame.
  • Poskytneme ti širokú škálu školení a tréningov, ktoré ti pomôžu pri tvojej práci, a zároveň ťa budú posúvať dopredu.
  • Keďže anglický jazyk je na mnohých pozíciách nevyhnutnosťou, u nás dostaneš možnosť sa jej venovať v rámci kurzov.

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošli svoj životopis v slovenčine.
Odpovieme len vhodným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.
Bližšie informácie o spôsobe spracovania osobných údajov kandidátov nájdete: https://www.ifortuna.sk/cms/kariera

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Čo očakávame?

  • Minimálne 5 ročná skúsenosť v oblasti marketingu
  • Minimálne 3 ročná skúsenosť s riadením tímu
  • Skúsenosti v oblasti komplexného riadenia ATL/BTL komunikácie
  • Skúsenosti s marketingom v oblasti retailu
  • Organizačné schopnosti na vysokej úrovni
  • Kreatívne myslenie
  • Verbálna a písomná komunikácia na vysokej úrovni
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu
  • Skúsenosti v stávkovom odvetví sú výhodou

Naša spoločnosť FORTUNA SK je súčasťou Fortuna Entertainment Group, ktorá vznikla v roku 2009 a je najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Z pôvodne českej rodinnej spoločnosti sa postupom času rozrástla na holding, ktorý teraz pôsobí aj na slovenskom, poľskom, chorvátskom a rumunskom trhu. Spoločnosť neustále investuje do vývoja nových produktov v rámci pobočkovej siete, a zároveň v online prostredí. Našou snahou je prinášať viac zábavy zo športových podujatí a to zodpovedne, kedykoľvek a kdekoľvek. O živote v spoločnosti FORTUNA SK sa viac dozviete na našom profile https://www.linkedin.com/company/fortuna-entertainment-group/.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivona Bedrichová
E-mail: poslať životopis
ID: 4058834  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac