Pridaj sa do tímu Fortuna SK ako Hlavný účtovník / účtovníčka

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
2 400 EUR/mesiacBrutto plat bude závislý od pracovných skúseností, kvalifikácie a zručností kandidáta. Zverejnená čiastka je minimálnou hodnotou, ktorú ponúkame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše účtovné oddelenie hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý bude zodpovedať za komplexné vedenie účtovníctva našej spoločnosti a riadiť tím účtovníkov.

Ako hlavný účtovník / účtovníčka budeš mať u nás na starosti:

  • Riadenie tímu 3 účtovníkov a ich podporu pri riešení problémov alebo neštandardných situácií.
  • Zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti v súlade s platnou legislatívou, IFRS a potrebami materskej spoločnosti.
  • Zodpovednosť za prípravu mesačnej, štvrťročnej a ročnej uzávierky.
  • Budeš kľúčovou osobou pri komunikácii s audítormi a daňovým úradom.
  • Kontrolu podkladov a prípravu DPH priznaní ( spoločnosť nie je platca DPH ) / dane z príjmov PO.
  • Kooperáciu a komunikáciu s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti Fortuna a skupiny Fortuna Entertainment Group.
  • Participáciu na rôznych projektoch v rámci spoločnosti Fortuna a skupinové projekty.
  • Optimalizáciu a zlepšovanie efektívnosti finančných procesov, metodiku účtovania, prípravu interných smerníc.
  • Administráciu účtovného ERP systému - SAP Business One.

Čo ti ponúkame?

  • Stabilitu a silu medzinárodnej spoločnosti, v ktorej máš istotu práce a férového odmeňovania.
  • Možnosť ovplyvniť svojim výkonom, prístupom a aktivitami smerovanie spoločnosti a zároveň výšku svojich bonusov, ktoré poskytujeme k fixnej mzde.
  • Možnosť zúčastniť sa rôznych zamestnaneckých súťaží za zaujímavé finančné alebo vecné ceny.
  • V súčasnej situácii zaujímavé online aktivity a školenia.
  • Po návrate do bežného fungovania po pandémii aj množstvo benefitov zameraných na šport, zábavu a spoločne strávený čas – karta Multisport, Vianočný večierok, Husacina, športové podujatia pre zamestnancov, Dni zdravia, lístky na športové udalosti, atď.
  • Rôzne zľavy a výhody u partnerov, ako napr. lekárne, predplatné časopisov, vitamínové produkty, zľavy na automobily, Metro kartička a podobne.
  • Aj v momentálnej situácii dbáme na zdravie kolegov a pracujeme prioritne z našich domovov. Po návrate do kancelárie je príležitostná práca z domu jeden z benefitov, ktorý ponúkame.
  • Poskytneme ti širokú škálu školení a tréningov, ktoré ti pomôžu pri tvojej práci, a zároveň ťa budú posúvať dopredu.
  • Keďže anglický jazyk je na mnohých pozíciách nevyhnutnosťou, u nás dostaneš možnosť sa jej venovať v rámci kurzov.

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošli svoj životopis v slovenčine.
Odpovieme len vhodným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.
Bližšie informácie o spôsobe spracovania osobných údajov kandidátov nájdete: https://www.ifortuna.sk/cms/kariera

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

4

Čo očakávame?

  • Prax na pozícii Hlavného účtovníka: minimálne 3 roky
  • Skúsenosť s vedením tímu: minimálne 1 rok
  • Vyznáš sa v platnej legislatíve v oblastí financií.
  • Ovládaš niektorý z účtovných ERP systémov.
  • Vieš pracovať s balíkom MS OFFICE .
  • Vieš komunikovať - verbálne aj písomne v SVK aj ENG.
  • Vieš si strážiť termíny.
  • Vieš sa prispôsobiť zmenám a situáciám.
  • Dokážeš vidieť veci komplexne.
  • Máš pozitívny prístup k práci.
  • Vieš si zachovať chladnú hlavu v stresových situáciách.

Naša spoločnosť FORTUNA SK je súčasťou Fortuna Entertainment Group, ktorá vznikla v roku 2009 a je najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Z pôvodne českej rodinnej spoločnosti sa postupom času rozrástla na holding, ktorý teraz pôsobí aj na slovenskom, poľskom, chorvátskom a rumunskom trhu. Spoločnosť neustále investuje do vývoja nových produktov v rámci pobočkovej siete, a zároveň v online prostredí. Našou snahou je prinášať viac zábavy zo športových podujatí a to zodpovedne, kedykoľvek a kdekoľvek. O živote v spoločnosti FORTUNA SK sa viac dozviete na našom profile https://www.linkedin.com/company/fortuna-entertainment-group/.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivona Bedrichová
E-mail: poslať životopis
ID: 4047034  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac