Staň sa Asistentom stávkového predaja v Piešťanoch

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď
624 - 724 EUR/mesiac624,-€ brutto mesačne + príplatky za sviatky, za SO-NE + iné príplatky + bonusy podľa plnenia plánu pobočky+stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Fortuna tímu hľadáme šikovného, komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý má športového ducha a zákazník je pre neho dôležitý.
Ak si to ty, tak nám daj o sebe vedieť a pridaj sa k nám ako Asistent stávkového predaja a stav sa, že sa s nami budeš v práci baviť.

Ako Asistent u nás budeš:
  • Celý deň v zaujímavom prostredí športu a stávok,
  • Diskutovať a rozprávať sa so zákazníkmi, ktorí sú zväčša fanúšikovia rôznych športových podujatí,
  • Prvým kontaktom a tvárou spoločnosti Fortuna pre zákazníka,
  • Prijímať stávky, vyplácať výhry, starať sa o chod a vzhľad svojej pobočky,
  • Aktívne ponúkať a predávať naše hravé produkty.

Čo ti ponúkame?
  • Stabilitu a silu medzinárodnej spoločnosti, v ktorej máš istotu práce, férového odmeňovania a mzda ti príde vždy najneskôr 4. pracovný deň v mesiaci.
  • Stravné ti pripíšeme na kartu najneskôr v 2. pracovný deň.
  • Možnosť ovplyvniť svojim výkonom, prístupom a aktivitami výšku svojich bonusov, ktoré poskytujeme k fixnej mzde.
  • Týždenný pracovný čas budeš mať maximálne 38,75 hod, prípadne si môžeš zarobiť viac na nadčasoch.
  • Vzhľadom na nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas, je možné mať voľný deň aj v priebehu pracovného týždňa, takže sa v obchode a na úradoch nemusíš tlačiť v dlhej rade.
  • Možnosť sledovať a byť v centre diania športových podujatí.
  • U nás fyzická záťaž nehrozí – jediné, čo budeš musieť „zodvihnúť“, je balík papiera do tlačiarne, prípadne niekoľkostranová ponuka stávok pre zákazníkov.
  • Možnosť zúčastniť sa zamestnaneckých súťaží za zaujímavé finančné alebo vecné ceny.
  • Pravidelné školenia s profesionálnymi trénermi, ktorí ťa prevedú nie len znalosťou stávkového odvetvia, ale aj správnym zákazníckym servisom a predajom.
  • Rôzne zľavy a výhody u partnerov, ako napr. lekárne, predplatné časopisov, vitamínové produkty, zľavy na automobily a podobne.

V prípade záujmu o našu pozíciu nám pošli svoj životopis a ver, že sa ti čoskoro ozveme.

Bližšie informácie o spôsobe spracovania osobných údajov kandidátov nájdete: https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/kariera/index.html

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?
  • Vzťah k športu a prehľad o aktuálnych športových podujatiach sa ti budú hodiť.
  • Chuť komunikovať a pomáhať zákazníkom.
  • Práca s finančnou hotovosťou a pokladňou, ktorá vyžaduje zodpovedný prístup.
  • Poradíš si so základnými úkonmi na počítači.
  • Budeš tímový hráč Fortuny.
  • Pracovný čas máme rozvrhnutý nerovnomerne /vrátane práce cez víkendy a sviatky, podľa rozpisu služieb/, nakoľko sme pre našich zákazníkov otvorení spravidla celý týždeň. Takže ťa čaká voľno aj v priebehu pracovného týždňa.

Naša spoločnosť FORTUNA SK je súčasťou Fortuna Entertainment Group, ktorá vznikla v roku 2009 a je najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Z pôvodne českej rodinnej spoločnosti sa postupom času rozrástla na holding, ktorý teraz pôsobí aj na slovenskom, poľskom, chorvátskom a rumunskom trhu. Spoločnosť neustále investuje do vývoja nových produktov v rámci pobočkovej siete, a zároveň v online prostredí. Našou snahou je prinášať viac zábavy zo športových podujatí a to zodpovedne, kedykoľvek a kdekoľvek. O živote v spoločnosti FORTUNA SK sa viac dozviete na našom profile https://www.linkedin.com/company/fortuna-entertainment-group/.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Púčeková
E-mail: poslať životopis
ID: 3801745  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 - 724 EUR/mesiac624,-€ brutto mesačne + príplatky za sviatky, za SO-NE + iné príplatky + bonusy podľa plnenia plánu pobočky+stravné lístky