Pridaj sa k Fortune v Prahe ako Majster komunikácie so záujmom o šport

Miesto práce
Praha, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 100 € brutto *

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe skúseností získaných u tých najlepších stávkových spoločností na svete, budujeme nové oddelenie, ktoré nám pomôže vytvoriť čo možná najlepšie webové stránky. Toto oddelenie bude mať na starosti oslovovanie nových, ale i existujúcich klientov, a prostredníctvom celej rady nástrojov (predovšetkým online chatu) im pomôže s jednotlivými fázami: registrácie, prvým depozitom alebo i prvou stávkou… Takže pokiaľ Vám šport nie je cudzí a nebojíte sa proaktívneho oslovovania, určite čítajte ďalej!

Aká bude náplň práce:
  • Identifikovanie rôznych segmentov zákazníkov.
  • Oslovovanie nových i existujúcich zákazníkov prostredníctvom online chatu, emailu, telefónu a akoukoľvek inou cestou, ktorá Vás napadne.
  • Konverzia zákazníkov, ktorí sa nezaregistrovali.
  • Pomoc (nie technická) pri registrácii a motivácia zákazníkov k jej dokončeniu a následnému depozitu.
  • Podpora v jednotlivých kľúčových oblastiach – skúsenosť zákazníkov, rozširovanie ponuky, zlepšovanie retencie a navyšovanie predajov.
  • Zvyšovanie lojality a spokojnosti zákazníkov Vašou výbornou podporou.
  • Úzka spolupráca s oddeleniami naprieč spoločnosťou, predovšetkým s CRM tímom.
  • Zber dát a spätné väzby.

  • Brutto plat bude závislý od pracovných skúseností, kvalifikácie a zručností kandidáta. Zverejnená čiastka je minimálnou hodnotou, ktorú ponúkame.

  • Prácu na centrále jednotky v Prahe v regióne v medzinárodnom prostredí
  • Možnosť profesijného i kariérneho rastu
  • Neformálnu atmosféru a moderné kancelárie v centre Prahy (neďaleko Nádraží Holešovice)
  • 5 týždňov dovolenky, plne hradené stravné lístky, MultiSport kartu a ďalšie benefity, ako relax zóna

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia má miesto výkonu v Prahe.

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošlite svoj životopis.
Odpovieme uchádzačom, ktorí sú vhodní na pracovnú pozíciu a vyhovujú požadovaným kritériám.
Bližšie informácie o spôsobe spracovania osobných údajov kandidátov nájdete: https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/kariera/index.html

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Minimálne jeden rok skúsenosti v zákazníckom servise alebo na obchodnej pozícii
  • Výborná znalosť SJ a komunikatívna znalosť AJ
  • Silné obchodné zameranie a ťah na bránku
  • Asertivita, empatia a komunikatívne zručnosti
  • Dobré analytické zručnosti
  • Ochota učiť sa novým veciam a rýchla adaptabilita
  • Záujem o šport alebo gaming
  • Chuť pracovať i behom hlavných športových udalostí, a i mimo klasické pracovné hodiny

Naša spoločnosť FORTUNA SK je súčasťou Fortuna Entertainment Group, ktorá vznikla v roku 2009 a je najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Z pôvodne českej rodinnej spoločnosti sa postupom času rozrástla na holding, ktorý teraz pôsobí aj na slovenskom, poľskom, chorvátskom a rumunskom trhu. Spoločnosť neustále investuje do vývoja nových produktov v rámci pobočkovej siete, a zároveň v online prostredí. Našou snahou je prinášať viac zábavy zo športových podujatí a to zodpovedne, kedykoľvek a kdekoľvek. O živote v spoločnosti FORTUNA SK sa viac dozviete na našom profile https://www.linkedin.com/company/fortuna-entertainment-group/.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Chinoracká
E-mail: poslať životopis
ID: 3626290  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 100 € brutto *