Online & Social Media Specialist

Miesto práce
Einsteinova 23, 85101 Bratislava 5, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Môžeš to byť práve ty, kto sa stane súčasťou nášho marketingového tímu. Prečo?
  • Lebo online svet je ti dobre známy a v sociálnych sietiach vidíš potenciál pre business.
  • Lebo vieš, čo potrebujú športoví fanúšikovia a ako s nimi trefne komunikovať.
  • Lebo šport ti je blízky a máš v ňom prehľad.
  • Okrem toho si proaktívny, komunikatívny, s pozitívnym prístupom, si tímový hráč a v neposlednom rade máš rád nové trendy.

Ponúkame ti prácu, ktorá ti môže byť aj koníčkom. :)

Tvojou zábavou a prácou zároveň bude:
  • plánovanie, implementácia a optimalizácia digitálnych kampaní
  • analýza výsledkov kampaní a odporúčania na zlepšenie výkonnosti kampaní
  • tvorba nápadov na interaktívnu komunikáciu na internete, sociálnych sieťach a mobiloch
  • návrhy reklamných textov a kľúčových slov pre Google a FB PPC kampane, SEO, content marketing
  • príprava pravidelného newslettera
  • príprava plánu online kampaní a FB
  • správa web stránky – copywriting pre web, LP, bannery
  • zadávanie prípravy landing page, bannerov,
  • push notifikácie, Log in Log out správy
  • administrácia komunity
  • správa sociálnych sietí (FB, Instagram) – vytváranie obsahu, dialóg s fanúšikmi, návrhy stratégií a konceptov, návrhy nových obsahových prvkov, videá, gifká, ineraktívne formáty, súťaže a ich vyhodnocovanie, atď.
  • úzka spolupráca so skupinovým oddelením marketingu v Prahe a ešte užšia spolupráca s lokálnym marketingovým tímom a agentúrami

  • stabilné zázemie úspešnej spoločnosti, ktorá je jedným z hlavných hráčov na trhu vo svojom odbore
  • perspektívna a rôznorodá práca v atraktívnom a stále sa rozvíjajúcom odbore
  • možnosť podieľať sa na budovaní image-u a úspechu spoločnosti
  • zodpovedajúce mzdové ohodnotenie v závislosti od skúseností
  • flexibilná pracovná doba, jazykové kurzy na pracovisku, Multi sport kartička, ktorá ti umožní voľný vstup na stovky športovísk, vstupenky na športové a kultúrne podujatia, zdravotná starostlivosť, atď.
  • nástup možný ihneď

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošlite svoj životopis v anglickom jazyku.
Odpovieme všetkým uchádzačom, ktorý prejavia záujem o danú pozíciu.

Odoslaním Vašich údajov vyhlasujete, že v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov poskytujete osobné údaje uvedené v životopise prevádzkovateľovi FORTUNA SK, a.s. za účelom získania zamestnania v tejto spoločnosti.
FORTUNA SK, a.s. si vyhradzuje právo evidovať v databáze uchádzačov o zamestnanie prijaté osobné údaje po dobu jedného roka. Po tejto lehote budú osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • minimálne 3 roky skúseností s digital marketingom a social media
  • nadšenie pre online marketing
  • analytické myslenie /schopnosť vyhodnotiť a reportovať data vhodným spôsobom/
  • tímový hráč, organizačné schopnosti
  • orientácia na výsledky
  • chuť učiť sa nové veci a implementovať trendy
  • záujem o šport

Naša spoločnosť FORTUNA SK je súčasťou Fortuna Entertainment Group, ktorá vznikla v roku 2009 a je najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Z pôvodne českej rodinnej spoločnosti sa postupom času rozrástla na holding, ktorý teraz pôsobí aj na slovenskom, poľskom, chorvátskom a rumunskom trhu. Spoločnosť neustále investuje do vývoja nových produktov v rámci pobočkovej siete, a zároveň v online prostredí. Našou snahou je prinášať viac zábavy zo športových podujatí a to zodpovedne, kedykoľvek a kdekoľvek. O živote v spoločnosti FORTUNA SK sa viac dozviete na našom profile https://www.linkedin.com/company/fortuna-entertainment-group/.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Chinoracká
E-mail: poslať životopis
ID: 3237342  Dátum zverejnenia: 9.11.2017