Lékař/ka do soukromé ORL ambulance v Praze - výše úvazku je na Vás!

FortMedica s.r.o.

Místo práce
Soukalova, Praha 12, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Kdykoliv po dohodě.
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 - 150 000 Kč/měsícPodrobnější informace o mzdě uvádíme přímo v textu inzerátu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak bude vypadat naše spolupráce?

• Práci ve všeobecné ORL ambulanci Vám asi nemusíme dlouze představovat. V případě zájmu se můžete zapojit také do operativy na sále jednodenní chirurgie nebo se věnovat specializacím ve vestibulární a tinnitus diagnostice, laryngologii nebo spánkové medicíně. Jako jedni z mála v ČR provádíme operace plasmovou koblací, rinoseptoplastiku nebo laryngologické vyšetření pomocí NBI technologie.
• Délka úvazku i ordinační hodiny jsou také na Vašich potřebách. Je možné se domluvit i na jednom dni v týdnu nebo na určitých dnech v měsíci jako doplnění Vašeho úvazku v nemocnici, při rodičovské dovolené nebo v důchodu. Pracujeme v jednosměnném provozu od pondělí do pátku.
• Při pravidelné spolupráci se můžete těšit na své stálé pacienty a na ordinaci zařízenou a vybavenou dle vašich přání a potřeb.
• Místo pracoviště je na domluvě a Vašich preferencích. Posilu uvítáme hlavně na pracovištích v poliklinikách Modřany, Budějovická a Kartouzská. Každé pracoviště je něčím specifické, což Vám rádi vysvětlíme na osobním pohovoru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaké nabízíme benefity?

• Po domluvě Vám rádi uhradíme část nákladů spojených se stěhováním nebo dojížděním do zaměstnání.
• Za každý odpracovaný den máte nárok na příspěvek na obědy formou stravenkového paušálu.
• Energii budete moci načerpat během 5 týdnů dovolené.
• I zdravotníci mohou být nemocní, proto poskytujeme navíc 2 sick days ročně.
• Po domluvě nabízíme příspěvek na doplňkové penzijní spoření.
• Rádi vám přispějeme na kartu Multisport a jiné další zdravotní, relaxační a sportovní benefity.
• Nabízíme také zvýhodněné mobilní tarify, bezúročné půjčky nebo možnost vyplacení zálohy mzdy.
• Parkování zdarma je k dispozici u všech našich pracovišť.
• Samozřejmostí je zprostředkování vyšetření na spolupracujících pracovištích pro Vás i Vaše rodinné příslušníky. Hodit se může také sleva do lékárny.
• Podporujeme celoživotní vzdělávání. Naši lékaři se několikrát ročně účastní odborných konferencí, seminářů a workshopů jak v České republice, tak v zahraničí.

Informace o náboru

Jak budete za svou práci odměněni?

• Základem je hodinová mzda stanovená dle délky praxe, vzdělání a specializace. Hrubá hodinová mzda atestovaných lékařů začíná od 600 Kč/hod. Hodinovou mzdu doplňujeme výkonovým motivačním ohodnocením (při plném úvazku činí odměna cca 15.000-30.000 Kč měsíčně).
• Hrubá hodinová mzda se pohybuje u lékařů se základním kmenem mezi 500-600 Kč/hod. a u lékařů bez základního kmene mezi 400-500 Kč/hod.
• Jednou za půl roku se můžete také těšit na odměny v závislosti na zisku firmy.
• Při dlouhodobé spolupráci Vás navíc čeká věrnostní bonus.
• Konkrétní výši mzdy a bonusů Vám rádi upřesníme při osobním jednání.

Další informace o naší společnosti a pracovištích spolu s fotografiemi ordinací i personálu naleznete na našem webu: fortmedica.cz.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

• Specializace v oboru ORL (pro lékaře bez atestace nabízíme možnost spolupráce na částečný úvazek).
• Vítáme samostatný, zodpovědný a proaktivní přístup k práci, kladný vztah (nejen) k dětským pacientům a chuť se dále vzdělávat.
• Schopnost dorozumět se s pacienty v anglickém nebo jiném jazyce je výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

FORTMEDICA je rodinná společnost provozující soukromou ORL ambulanci s pěti pracovišti a oddělení jednodenní ORL chirurgie v Praze. Cílem našeho týmu vysoce kvalifikovaných lékařů je poskytování profesionální péče na moderně vybavených pracovištích. Snažíme se o minimalizování nepříjemných a invazivních zákroků používáním nejnovějších dostupných technologií. Jako jedni z mála v České republice tak například provádíme operace plasmovou koblací či laryngologické vyšetření NBI.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4400717  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc