Hľadáme zručného prevádzkového zámočníka pre stabilné zamestnanie v renomovanej spoločnosti

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
asap
Od 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy závisí aj od skúseností kandidáta (v mzde máte započítanú mzdovú kompenzáciu za sťažený výkon práce 0,862 €/hod., mimoriadne príplatky 1,50 €/hod.) + okrem uvedenej mzdy ponúkame zmenové príplatky cca 200 € a tiež náborový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia bežných, stredných a generálnych opráv točivých strojov - čerpadlá, vývevy, prevodovky
- príprava náhradných dielov na plánované opravy
- demontáž a montáž opravovaných strojov na výrobných prevádzkach podniku

- kompenzácia za sťažený výkon práce 0,862 €/hod.
- mimoriadne príplatky
- jednozmenná prevádzka / možnosť pracovať aj na zmeny
- možnosť sebarealizácie a uplatnenia svojich schopností
- práca v dlhodobo pôsobiacej spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- stravovanie priamo v areáli spoločnosti
- príspevok na stomatologickú starostlivosť
- príspevok darcom krvi
- voľné vstupy do plaveckého bazéna

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov vybraných pre osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Zvaranie plameňom - Pokročilý
Zváranie MIG - Pokročilý
Zváračský kurz Z-M1 - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • platné zváračske osvedčenia

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK, EMS, SMBOZP a EnMS a je vlastníkom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Natália Forgáčová
Tel.: +421915834361
E-mail: poslať životopis
ID: 4722864  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac