Chemik - výrobný pracovník - náborový bonus

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
ihneď
Od 1 230 EUR/mesiac(uvedená mzda pozostáva zo základnej mzdy 980 € a zmenových príplatkov vo výške cca 250 €/mesiac) k tomu Vám ponúkame: + náborový bonus +mzdová kompenzácia 0,862€/hod. za sťažený výkon práce (vo vybraných prevádzkach)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a obsluha chemických technologických procesov pri výrobe špecifických chemických produktov

- náborový bonus
- príspevky zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- zdravotná starostlivosť
- sociálny program pre zamestnancov
- odmeny darcom krvi
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- stravovanie zabezpečené v podnikovej jedálni
- voľné vstupy do plaveckého bazéna
- príspevok na stomatologickú starostlivosť

Vyhradzujeme si právo výberu uchádzačov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov pozvaných na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemické zameranie - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- iniciatíva
- logické a technické myslenie

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK, EMS, SMBOZP a EnMS a je vlastníkom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Natália Forgáčová
Tel.: +421915834361
E-mail: poslať životopis
ID: 4722859  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 230 EUR/mesiac