Manipulant elektrorozvodní

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,1 EUR/hod.+ náborový bonus 3500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca pri obsluhe NN a VN zariadení.
Odstraňovanie závad a opravy elektrických zariadení NN a VN.

- Náborový bonus 3500€
- Zmenové príplatky
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Možnosť stravovania v podnikovej jedálni
- Odmeny darcom krvi
- Príspevok na stomatologickú starostlivosť
- Voľné vstupy do plaveckého bazéna

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- platné osvedčenie §22 nad 1000 V

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK, EMS, SMBOZP a EnMS a je vlastníkom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4504179  Dátum zverejnenia: 18.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,1 EUR/hod.