Можливість для людей з України

Pracovník vo výrobnej chemickej prevádzke

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
Fortischem, Milana Rastislava Štefánika, Nováky
Termín nástupu
ASAP
4,88 EUR/hod.+ mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce, zmenové príplatky, dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, obsluha a kontrola výrobných zariadení v chemickej priemyselnej prevádzke
- odoberanie vzoriek pre vstupnú a výstupnú kontrolu
- optimalizácia procesov chemickej a autonómnej údržby
- zabezpečovanie a podpora riadiaceho systému s plným využitím automatizácie a digitalizácie

- skrátený pracovný čas 33,5 hod./týždeň
- dochádzkový bonus
- zdravotná starostlivosť
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálny program pre zamestnancov
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- príspevok darcom krvi
- stravovanie zabezpečené v podnikovej jedálni

Vyhradzujeme si právo výberu uchádzačov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov pozvaných na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické zameranie - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota učiť sa nové veci
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- iniciatíva

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK, EMS, SMBOZP a EnMS a je vlastníkom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4325585  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,88 EUR/hod.