Výrobný pracovník v chemickej prevádzke

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580 - 850 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus 30 € / mes. + mzdová kompenzácia 0,72€/hod. za sťažený výkon práce + príplatky za prácu v odpoludňajšej a nočnej zmene + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, obsluha a kontrola chodu výrobného zariadenia v chemickej priemyselnej prevádzke

- dochádzkový bonus
- príspevky zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- zdravotná starostlivosť
- sociálny program pre zamestnancov
- odmeny darcom krvi
- odmeny pri pracovných a životných jubileách

Vyhradzujeme si právo výberu uchádzačov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov pozvaných na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.5.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované, chemické zameranie - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- iniciatíva

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK, EMS, SMBOZP a EnMS a je vlastníkom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FORTISCHEM a. s.
M. R. Štefánika 1
972 71 Nováky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Briatková
E-mail: poslať životopis
ID: 4066448  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac