Можливість для людей з України

Konštruktér

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Staničná 788/11, Holíč
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna ponúkaná. Finálna mzda bude dojednaná v závislosti od skúseností uchádzača! K ponúkanej mzde prináležia aj iné finančné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► Práca na podpore výroby v rámci R&D projektov a/alebo na ostatných inžinierskych úlohách ako člen tímu inžinieringu s primárnym zameraním na dizajn zváracích prípravkov.
► Konštrukcia, návrh a podpora výroby zváracích prípravkov.
► Konštrukcia a návrh dielov, zostáv, montážnych, zváraných skupín a prípravkov v 3D a 2D.
► Komunikácia zmien v rámci kompetentných ľudí.
► Zmenové konanie: Plánovanie a implementácia produktových zmien v Solid Works – EPDM + PDM/PLM Sovelia.
► Zodpovednosť za neustále zlepšovanie v inžinierskych procesoch.

✔ Life-work balance: flexibilná pracovná doba, dodatková dovolenka
✔ práca v rýchlo rastúcej medzinárodnej spoločnosti s dlhodobým potenciálom
✔ stabilné pracovné prostredie
✔ možnosť profesijného a osobnostného rastu
✔ priestor pre sebarealizáciu a realizáciu vlastných nápadov,
✔ príjemné pracovné prostredie
✔ pracovný pomer na dobu neurčitú po 6 mesiacoch
✔ stravovanie v podnikovej jedálni za 1 €
✔ dochádzkový bonus v sume 500 € a iné finančné odmeny
✔ odmeny za odpracované roky, životné jubileá
✔ sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú pozvaní len vyhovujúci uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Fortaco je popredným dodávateľom kabín pre mimocestné vozidlá. Fortaco ovláda technológiu výroby kabín, opracovanie ocele a montáže strojov.

Portfólio zahŕňa modernú technológiu zvárania komponentov a konštrukčných prvkov, lakovanie v novootvorenej linke – práškovou aj mokrou cestou a kompletnú montáž kabín pre rôzne odvetvia – strojárstvo, lesníctvo, poľnohospodárstvo, baníctvo, odpadové hospodárstvo, lodný priemysel, ťažobný priemysel, logistiku.

Fortaco ponúka vysoko špecializované technické kompetencie naprieč celým dodávateľským reťazcom prostredníctvom svojich výrobných závodov v Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Indii, Maďarsku, Poľsku, Srbsku a na Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Vlková
Tel.: +421940942120
E-mail: poslať životopis
ID: 4499015  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac