Elektroúdržbár

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Fortaco Holic, Staničná 788/11, 908 51 Holíč
6,3 EUR/hod.Z toho základná zložka mzdy je 5,58 €/hod. Garantujeme navýšenie hrubej mzdy po 3 mesiacoch a po 6 mesiacoch. K základnej hodinovej mzde je vyplácaný rizikový príplatok v sume 0,72 €/hod. K základnej hodinovej mzde prináležia prémie v sume 20 % základnej zložky mzdy. Nástupná mzda v priemere môže dosiahnuť 1200 €/mes., po 6 mesiacoch 1420 €/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► oprava a údržba strojov
► oprava a údržba hnuteľného a nehnuteľného majetku v areáli firmy
► vykonávanie pravidelných prehliadok všetkých technických zariadení, vrátane základných administratívnych úkonov potrebných pre túto činnosť v zmysle interných predpisov
► vedenie základnej technickej dokumentácie ku strojom a zariadeniam
► obsluha vyhradených technických zariadení

✔ motivačné finančné ohodnotenie (garantujeme navýšenie tarify po 3 mesiacoch, po 6 mesiacoch)
✔ dochádzkový bonus 500 € + 2 dni dovolenky navyše pri splnení interných podmienok
✔ príplatky nad rámec zákona
✔ pracovný pomer na dobu neurčitú po 6 mesiacoch
✔ náborový príspevok 100 € po 3 mesiacoch, 200 € po 6 mesiacoch a 200 € po 12 mesiacoch
✔ príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
✔ denná práca: maximálne 2-zmenná prevádzka
✔ stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,60 €
✔ odmeny za odpracované roky, životné jubileá
✔ sociálny program, firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti min. stupeň §21 podľa vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.

Spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Fortaco je strategickým partnerom pre výrobcov ťažkých strojov a námorných zariadení. Naša široká ponuka produktov zahŕňa kabíny strojov a zvárané oceľové konštrukcie. Technologické jednotky Fortaco ponúkajú služby v oblasti dizajnu a vývoja produktov, inžinieringu a riadenia projektov až po výrobu prototypu. Naši zákazníci pôsobia vo viacerých priemyselných odvetviach po celom svete.

Výrobné jednotky a technologické centrá Fortaco sa nachádzajú v Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Indii, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Srbsku a na Slovensku. Zamestnávame 2800 profesionálov. Bezpečnosť, vysoké požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť dodávok riadia naše každodenné operácie.

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné kabíny pre rôzne priemyselné aplikácie. Zameriavame sa na to, aby sme splnili individuálne požiadavky každého zákazníka a vytvorili pre nich ideálne riešenie. Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby a navrhovania kabín, a preto môžeme zaručiť, že naše produkty sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Fortaco stojí na troch základných hodnotách, ktoré prinášame do každej oblasti našej práce. Týmito hodnotami sú: rešpekt, jednoduchosť, rýchlosť. Rešpektujeme nielen našich zákazníkov a partnerov, ale aj našich kolegov a ich názory. Snažíme sa udržiavať jednoduchosť v každom kroku nášho procesu a zároveň zabezpečovať rýchlosť dodávky našich produktov. Tieto hodnoty sú kľúčovým pilierom nášho úspechu a každý deň nás inšpirujú k lepšiemu a efektívnejšiemu fungovaniu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4305040  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,3 EUR/hod.