Technológ montáže m/ž

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Fortaco Holic, Staničná 788/11, 908 51 Holíč
1 500 EUR/mesiacJe možná dohoda vyššej nástupnej mzdy v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý bude zastávať pozíciu technológa montáže v spoločnosti Fortaco Holíč. Ponúkame zaujímavé pracovné miesto v multikultúrnom, medzinárodnom prostredí v modernej výrobnej spoločnosti s príležitosťou pre osobný rozvoj. Hľadáme komunikatívnu, dynamickú a pozitívne naladenú osobu, ktorá doplní náš tím na oddelení výroby.

Vašou náplňou práce bude:
► tvorba technologických postupov
► tvorba pracovných inštrukcií
► štandardizácia procesov
► aktualizácia procesov podľa potrebných zmien
► spolupráca pri zavádzaní nových druhov kabín
► riešenie kvalitatívnych problémov vo výrobe
► spolupráca pri vedení projektov na zlepšovanie efektivity a kvality
► neustále zlepšovanie procesov, zvyšovanie efektivity, kvality
► zodpovednosť za výrobnú dokumentáciu
► spolupráca pri implementácii ISO štandardov a iných medzinárodných noriem
► podpora pri nastavovaní 5S štandardov

► life work balance: pružná pracovná doba, dovolenka navyše
► práca v rýchlo rastúcej medzinárodnej spoločnosti s dlhodobým potenciálom
► stabilné pracovné prostredie
► možnosť profesijného a osobnostného rastu
► priestor pre sebarealizáciu a realizáciu vlastných nápadov,
► príjemné pracovné prostredie
► dochádzkový bonus 500 € pri splnení interných podmienok
► pracovný pomer na dobu neurčitú po 6 mesiacoch
► príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
► stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,60 €
► odmeny za odpracované roky, životné jubileá
► sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky na pozícii technológ alebo procesný technik vo výrobe; automotive výhodou

Znalosť noriem ISO, znalosť výroby kabín – výhodou, znalosť práce na PC
Osobné vlastnosti: komunikatívnosť, predispozícia pre tímovú spoluprácu

Fortaco je strategickým partnerom pre výrobcov ťažkých strojov a námorných zariadení. Naša široká ponuka produktov zahŕňa kabíny strojov a zvárané oceľové konštrukcie. Technologické jednotky Fortaco ponúkajú služby v oblasti dizajnu a vývoja produktov, inžinieringu a riadenia projektov až po výrobu prototypu. Naši zákazníci pôsobia vo viacerých priemyselných odvetviach po celom svete.

Výrobné jednotky a technologické centrá Fortaco sa nachádzajú v Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Indii, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Srbsku a na Slovensku. Zamestnávame 2800 profesionálov. Bezpečnosť, vysoké požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť dodávok riadia naše každodenné operácie.

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné kabíny pre rôzne priemyselné aplikácie. Zameriavame sa na to, aby sme splnili individuálne požiadavky každého zákazníka a vytvorili pre nich ideálne riešenie. Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby a navrhovania kabín, a preto môžeme zaručiť, že naše produkty sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Fortaco stojí na troch základných hodnotách, ktoré prinášame do každej oblasti našej práce. Týmito hodnotami sú: rešpekt, jednoduchosť, rýchlosť. Rešpektujeme nielen našich zákazníkov a partnerov, ale aj našich kolegov a ich názory. Snažíme sa udržiavať jednoduchosť v každom kroku nášho procesu a zároveň zabezpečovať rýchlosť dodávky našich produktov. Tieto hodnoty sú kľúčovým pilierom nášho úspechu a každý deň nás inšpirujú k lepšiemu a efektívnejšiemu fungovaniu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4288637  Dátum zverejnenia: 13.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac