Skladník - vodič VZV, na 80 % administratívna pozícia

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
4,68 EUR/hod.z toho základná zložka mzdy je 3,90 €/hod. K tejto sadzbe sa pripočítajú osobné a výkonnostné príplatky. Zvýšenie hodinovej mzdy už po 3 mesiacoch. Je možná dohoda vyššej nástupnej mzdy v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem a výdaj tovaru v sklade,
- evidencia došlého a vyšlého tovaru v počítači a kontrola zadaných údajov,
- manipulácia s tovarom v sklade,
- zabezpečenie čistoty a poriadku v sklade,
- denná, týždenná a mesačná inventarizácia tovaru,
- práca v dvojzmennej prevádzke (ranná, poobedná),
- obsluha VZV.

- pravidelné zvyšovanie mzdy
- garancia pracovného pomeru na dobu neurčitú už po 6 mes.
- náborový príspevok - po 3 mesiacoch 50 €, po 6 mesiacoch 100 €, po 12 mesiacoch 150 €
- odmena za odpracovanú poobednú zmenu 0,30 €/h
- dochádzkový bonus a odmena 350 € pri splnení interných podmienok
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,50 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- platný preukaz na vedenie VZV je nevyhnutnou podmienkou
- prax min. 1 rok na porovnateľnej pozícii
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- flexibilita

Fortaco je strategickým partnerom pre výrobcov ťažkých strojov a námorných zariadení. Naša široká ponuka produktov zahŕňa kabíny strojov a zvárané oceľové konštrukcie. Technologické jednotky Fortaco ponúkajú služby v oblasti dizajnu a vývoja produktov, inžinieringu a riadenia projektov až po výrobu prototypu. Naši zákazníci pôsobia vo viacerých priemyselných odvetviach po celom svete.

Výrobné jednotky a technologické centrá Fortaco sa nachádzajú v Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Indii, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Srbsku a na Slovensku. Zamestnávame 2800 profesionálov. Bezpečnosť, vysoké požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť dodávok riadia naše každodenné operácie.

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné kabíny pre rôzne priemyselné aplikácie. Zameriavame sa na to, aby sme splnili individuálne požiadavky každého zákazníka a vytvorili pre nich ideálne riešenie. Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby a navrhovania kabín, a preto môžeme zaručiť, že naše produkty sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Fortaco stojí na troch základných hodnotách, ktoré prinášame do každej oblasti našej práce. Týmito hodnotami sú: rešpekt, jednoduchosť, rýchlosť. Rešpektujeme nielen našich zákazníkov a partnerov, ale aj našich kolegov a ich názory. Snažíme sa udržiavať jednoduchosť v každom kroku nášho procesu a zároveň zabezpečovať rýchlosť dodávky našich produktov. Tieto hodnoty sú kľúčovým pilierom nášho úspechu a každý deň nás inšpirujú k lepšiemu a efektívnejšiemu fungovaniu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4105336  Dátum zverejnenia: 3.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,68 EUR/hod.