Zvárač

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Holíč
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď /podľa dohody
5,62 EUR/hod.z toho zákl. najnižšia zložka mzdy 4,68€/hod. V prípade zručnosti, skúseností a praxe je ponúkaná základná mzda v y š š i a . Nástupná hrubá mzda je 1000 € + bonusy. Zvýšenie mzdy už po 3 mesiacoch. Živnostníkova nástupná mzda 8,-- €/hod. + bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• čítanie a porozumenie zváračských inštrukcií, štandardných výkresov
• použitie eletrického a plynového zvárania
• zváranie, zvariteľnosť materiálu, namáhanie materiálu pri zváraní a deformácia, použivanie držiakov
• rozpoznanie chýb na zvaroch
• znalosť požiadaviek kvality a schopnosť overiť si kvalitu svojej vlastnej práce(samokontrola)
• plnenie pracovných postupov podľa stanovených pracovných inštrukcií

• motivačné finančné ohodnotenie po 3 mesiacoch 1 000 € - 1250 € brutto
• dochádzkový bonus 350 € + 5 dní dovolenky navyše po splnení interných podmienok
• pravidelné zvyšovanie mzdy
• príplatky nad rámec zákona
• pracovný pomeru na dobu neurčitú po 6 mesiacoch
• náborový príspevok - po 3 mesiacoch 100 €, po 6 mesiacoch 200 €, po 12 mesiacoch 300 €
(týka sa zamestnanca na pracovnú zmluvu)
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
• denná práca: maximálne 2-zmenná prevádzka
• stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,50 €
• sociálny program - odmeny za odpracované roky, životné jubileá, firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.
Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky, technický

Počet rokov praxe

1

• SOU technického smeru,
• schopnosť čítať a poroumieť výkresy, pracovné postupy a inštrukcie
• platný zváračský preukaz Z-M1

Osobnostné predpoklady
• spoľahlivosť a precíznosť
• zodpovednosť
• lojálnosť a nasadenie
• schopnosť tímovej i samostatnej práce
• flexibilita

Fortaco je strategickým partnerom pre výrobcov ťažkých strojov a námorných zariadení. Naša široká ponuka produktov zahŕňa kabíny strojov a zvárané oceľové konštrukcie. Technologické jednotky Fortaco ponúkajú služby v oblasti dizajnu a vývoja produktov, inžinieringu a riadenia projektov až po výrobu prototypu. Naši zákazníci pôsobia vo viacerých priemyselných odvetviach po celom svete.

Výrobné jednotky a technologické centrá Fortaco sa nachádzajú v Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Indii, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Srbsku a na Slovensku. Zamestnávame 2800 profesionálov. Bezpečnosť, vysoké požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť dodávok riadia naše každodenné operácie.

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné kabíny pre rôzne priemyselné aplikácie. Zameriavame sa na to, aby sme splnili individuálne požiadavky každého zákazníka a vytvorili pre nich ideálne riešenie. Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby a navrhovania kabín, a preto môžeme zaručiť, že naše produkty sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Fortaco stojí na troch základných hodnotách, ktoré prinášame do každej oblasti našej práce. Týmito hodnotami sú: rešpekt, jednoduchosť, rýchlosť. Rešpektujeme nielen našich zákazníkov a partnerov, ale aj našich kolegov a ich názory. Snažíme sa udržiavať jednoduchosť v každom kroku nášho procesu a zároveň zabezpečovať rýchlosť dodávky našich produktov. Tieto hodnoty sú kľúčovým pilierom nášho úspechu a každý deň nás inšpirujú k lepšiemu a efektívnejšiemu fungovaniu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4102443  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,62 EUR/hod.