Customer quality manager

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Staničná, Holíč
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacVýška mzdy záleží na schopnostiach a skúsenostiach kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu oddelenia kvality a budujte vzťahy s našimi zákazníkmi v oblasti heavy off-highway vehicle cabins. Hľadáme komunikatívnu, dynamickú a pozitívne naladenú osobu s aktívnou angličtinou, ktorá doplní náš tím na oddelení kvality.

Vašou náplňou práce bude:
* Komunikácia so zákazníkmi a vybavovanie ich požiadaviek
* Sledovanie a vykazovanie kľúčových ukazovateľov kvality zákazníka (napr. Ppm,
8D, customer portals)
*Podpora projektov fázy G3-G4 prenesenie požiadaviek zákaznika do internej kvality
* Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov v oblasti kvality
* Práca s nástrojmi kvality (FMEA, Control plan, 8D reporty, 5WHY...)
* Zodpovednosť za dokumentáciu podľa požiadaviek zákazníka (PPAP, PSW)
* Vykonávanie pravidelných auditov
* Starostlivosť o zákazníkov pri zákazníckych návštevách ( nutné byť flexibilný v
prípade vycestovania za zákazníkom aj do zahraničia)
* Spolupráca s NPI Manažérom a inžiniermi pri zavádzaní nového produktu do
výroby z hľadiska kvality
* Spolupráca s ostatnými oddelenia pri riešení problémov

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v
automobilovom segmente
* Najmodernejšie vybavenie, najnovšie technológie
* Flexibilný pracovný čas
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, jazykové kurzy, a veľa iných výhod

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

materiálovo - technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

oblasť kvality

Počet rokov praxe

2

* Predošlá skúsenosť v oblasti kvality z výrobnej
spoločnosti
* Anglický jazyk - aktívne
* Znalosť nástrojov kvality (FMEA, 8D,..)
* Zákaznícka orientácia, multitasking
* Dynamickosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť
* Záujem o oblasť automotive
* Schopnosť tímovej i samostanej práce

Fortaco je strategickým partnerom pre výrobcov ťažkých strojov a námorných zariadení. Naša široká ponuka produktov zahŕňa kabíny strojov a zvárané oceľové konštrukcie. Technologické jednotky Fortaco ponúkajú služby v oblasti dizajnu a vývoja produktov, inžinieringu a riadenia projektov až po výrobu prototypu. Naši zákazníci pôsobia vo viacerých priemyselných odvetviach po celom svete.

Výrobné jednotky a technologické centrá Fortaco sa nachádzajú v Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Indii, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Srbsku a na Slovensku. Zamestnávame 2800 profesionálov. Bezpečnosť, vysoké požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť dodávok riadia naše každodenné operácie.

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné kabíny pre rôzne priemyselné aplikácie. Zameriavame sa na to, aby sme splnili individuálne požiadavky každého zákazníka a vytvorili pre nich ideálne riešenie. Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby a navrhovania kabín, a preto môžeme zaručiť, že naše produkty sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Fortaco stojí na troch základných hodnotách, ktoré prinášame do každej oblasti našej práce. Týmito hodnotami sú: rešpekt, jednoduchosť, rýchlosť. Rešpektujeme nielen našich zákazníkov a partnerov, ale aj našich kolegov a ich názory. Snažíme sa udržiavať jednoduchosť v každom kroku nášho procesu a zároveň zabezpečovať rýchlosť dodávky našich produktov. Tieto hodnoty sú kľúčovým pilierom nášho úspechu a každý deň nás inšpirujú k lepšiemu a efektívnejšiemu fungovaniu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4080437  Dátum zverejnenia: 30.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac