Chemik / chemický technik

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Staničná 788/11, Holíč
Termín nástupu
01.01.2021, je možné dohodnúť sa
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• chemická analýza prevádzkových kúpeľov a ich udržiavanie v predpísanom rozmedzí koncentrácií.
• kontrola a regulácia fyzikálnych parametrov dôležitých pre chod linky (teploty, tlaky, prietoky…)
• riadenie procesu spracovania odpadných vôd a tuhých odpadov z linky.
• kontrola procesu výroby deionizovanej vody.
• sledovanie dielov na vstupe a výstupe- samokontrola..
• vedenie dokumentác ie týkajúcej sa prevádzky KTL linky a jej archivovanie.
• sledovanie spotreby materiálov a energií.
• spolupráca s oddelením nákupu pri objednávaní chemikálií.
• spolupráca s externým chemickým laboratóriom.
• spolupráca s vedúcim a technológom pri organizovaní a riadení údržbových prác na linke (výmena kúpeľov,čistiace práce)

- práca na rannú zmenu
- firemný telefón
- stravovanie v závodnej jedálni za 0,50 € / obed
- ročný dochádzkový bonus
- 5 dní dodatkovej dovolenky pri splnení interných podmienok dochádzky
- 13. plat podľa ročných výsledkov firmy
- doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemickotechnologický smer, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie chemickotechnologického smeru
- prax v odbore elektrochemického nanášania náterových látok.
- znalosť analýzy prevádzkových kúpeľov
- znalosť práce v MS Office
- znalosť ovládania a funkcie DEMI stanice.
- flexibilita, samostatnosť.

Fortaco je popredným európskym výrobným partnerom pre strojársky priemysel.
Fortaco ponúka vysoko špecializované technické kompetencie naprieč celým dodávateľským reťazcom prostredníctvom svojich výrobných závodov vo Fínsku, Estónsku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku.
Portfólio služieb zahŕňa modernú technológiu výroby dielov rezaných laserom a ich následné ohýbanie, zváranie komponentov a konštrukčných prvkov, lakovanie v novootvorenej linke – práškovou aj mokrou cestou a kompletnú montáž kabín pre rôzne odvetvia – strojárstvo, ťažobný priemysel, logistiku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fortaco s.r.o.
Staničná 788/11
90851 Holíč
ID: 3993632  Dátum zverejnenia: 30.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac