Špecialista na ľudské zdroje a mzdy

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Staničná 788/11, 90851 Holíč, Skalica
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zastrešenie náboru zamestnancov (vyhľadávanie, selekcia, administrácia)
- zastrešenie HR agendy (pracovné zmluvy, dodatky, prichádzajúci/odchádzajúci zamestnanci)
- pravidelné sledovanie legislatívy v oblasti pracovného práva
- kontakt so zamestnancami a riešenie vzniknutých otázok, poskytovanie poradenstva
- komunikácia s personálnymi agentúrami
- komunikácia so zástupcami odborov
- organizácia a sledovanie termínov lekárskych prehliadok zamestnancov
- organizácia školení zamestnancov (pravidelné sledovanie termínov potrebných legislatívnych školení, objednávanie školení)
- podpora pri tvorbe systému hodnotenia, motivácia a odmeňovanie zamestnancov
- aktualizácia interných HR materiálov a procesov
- podpora manažmentu v oblasti HR
- správa, monitorovanie, reporting údajov o pracovných pozíciách a zamestnancov
- organizovanie teambuildingov a firemných akcií
- kompletné spracovanie mzdovej agendy
- spolupráca s orgánmi štátnej správy, komunikácia s poisťovňami (prihlášky, odhlášky a pod.)
- spolupráca pri tvorbe a novelizácii mzdových predpisov
- vypracovávanie ELDP
- spracovanie PN
- vykonávanie výpočtu a likvidácia zrážok a exekúcií na základe výkonu rozhodnutia
- vykonávanie analýz mzdových nákladov
- vykonávanie činností súviciacich so vznikom, trvaním a ukončením pracovného pomeru zamestnancov v súlade so Zákonníkom práce
- dohliadanie na ochranu osobných údajov
- spolupráca s referentom BOZP pri zabezpečení zdratovnej starostlivosti
- predkladanie a konzultácia mesačnej mzdovej uzávierky s finančným oddelením
- zabezpečovanie aktualizácie systému RON - dochádzka a jedáleň
- evidencia prijatej a odoslanej pošty
- správa dokumentov a zmlúv
- objednávanie občerstvenia a kancelárskych potrieb
- zabezpečovanie reklamných predmetov
- kontrola vyúčtovania služobných ciest zamestnancov
- zodpovednosť za dokumentáciu v registratúrnom stredisku

- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
- stravovanie v podnikovej jedálni za 0,50 €
- služobný mobil
- dochádzkový bonus a iné finančné odmeny
- sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- diskrétnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- zmysel pre detajl
- lojalita
- schopnosť tímovej aj samostatnej práce
- asertivita
- ovládanie programu Sofip Pam, DVZ, Financovanie výhodou
- ovládanie programu RON - systém pre dochádzku a jedáleň výhodou

Fortaco Group is a leading heavy machinery manufacturing partner in Europe. With approximately 2300 employees and industrial footprints in 5 countries (Finland, Estonia, Poland, Hungary and Slovakia) it provides customized products and service to its customers. Also, as a trusted partner in manufacturing technology, Fortaco Group helps its customers to find new and more efficient solutions throughout their value chain, starting from design and engineering to welding, machining and final vehicle assembly. This allows Fortaco's Group customers in the agriculture and forestry, construction, energy, material handling, mining, and other heavy industries to focus on maximizing the value of their core business.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fortaco
Staničná 788/11
90851 Holíč

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Vlková
Tel.: +421917166475
E-mail: poslať životopis
ID: 3284557   Dátum zverejnenia: 11.1.2018