HR assistant

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zastrešenie náboru zamestnancov (vyhľadávanie, selekcia, administrácia)
- zastrešenie HR agendy (pracovné zmluvy, dodatky, prichádzajúci/odchádzajúci zamestnanci)
- kontakt so zamestnancami a riešenie vzniknutých otázok, poskytovanie poradenstva
- úzka spolupráca so mzdovou účtovníčkou
- komunikácia s personálnymi agentúrami
- komunikácia so zástupcami odborov
- organizácia školení zamestnancov, lekárskych prehliadok
- aktualizácia interných HR materiálov a procesov
- správa, monitorovanie, reporting údajov o pracovných pozíciách a zamestnancoch
- spracovávanie dochádzky
- spolupráca s orgánmi štátnej správy, komunikácia s poisťovňami (prihlášky, odhlášky a pod.)
- vykonávanie činností súvisiacich so vznikom, trvaním a ukončením pracovného pomeru zamestnancov v súlade so Zákonníkom práce
- spolupráca s referentom BOZP pri zabezpečení zdravotnej starostlivosti
- ostatná administratíva

- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
- stravovanie v podnikovej jedálni za 0,50 €
- služobný mobil
- dochádzkový bonus a iné finančné odmeny
- sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- diskrétnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- zmysel pre detail
- lojalita
- schopnosť tímovej aj samostatnej práce
- asertivita
- ovládanie programu Sofip PaM, DVZ a Financovanie výhodou
- ovládanie programu RON (systém pre dochádzku a jedáleň) - výhodou

Fortaco je strategickým partnerom pre výrobcov ťažkých strojov a námorných zariadení. Naša široká ponuka produktov zahŕňa kabíny strojov a zvárané oceľové konštrukcie. Technologické jednotky Fortaco ponúkajú služby v oblasti dizajnu a vývoja produktov, inžinieringu a riadenia projektov až po výrobu prototypu. Naši zákazníci pôsobia vo viacerých priemyselných odvetviach po celom svete.

Výrobné jednotky a technologické centrá Fortaco sa nachádzajú v Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Indii, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Srbsku a na Slovensku. Zamestnávame 2800 profesionálov. Bezpečnosť, vysoké požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť dodávok riadia naše každodenné operácie.

Našim zákazníkom ponúkame kvalitné kabíny pre rôzne priemyselné aplikácie. Zameriavame sa na to, aby sme splnili individuálne požiadavky každého zákazníka a vytvorili pre nich ideálne riešenie. Máme bohaté skúsenosti v oblasti výroby a navrhovania kabín, a preto môžeme zaručiť, že naše produkty sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Fortaco stojí na troch základných hodnotách, ktoré prinášame do každej oblasti našej práce. Týmito hodnotami sú: rešpekt, jednoduchosť, rýchlosť. Rešpektujeme nielen našich zákazníkov a partnerov, ale aj našich kolegov a ich názory. Snažíme sa udržiavať jednoduchosť v každom kroku nášho procesu a zároveň zabezpečovať rýchlosť dodávky našich produktov. Tieto hodnoty sú kľúčovým pilierom nášho úspechu a každý deň nás inšpirujú k lepšiemu a efektívnejšiemu fungovaniu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3284557  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000