Lakovač

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Staničná 788/11, 908 51 Holíč
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,75 €/ h, po 3 mesiacoch 4,07 €/h brutto + variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha automatickej lakovacej linky, čistenie kabín pred lakovaním, zavesovanie kabín do linky a ich zvesovanie
- tmelenie a maskovanie kabín
- lakovanie kabín práškovými farbami
- plnenie bezpečnostných pravidiel a používanie predpísaných ochranných pomôcok
- čítanie pracovných inštrukcií a porozumenie pracovným inštrukciám
- plnenie pracovných postupov podľa stanovených pracovných inštrukcií
- príprava rôznych druhov kabín pred KTL a lakovaním, tmelenie a brúsenie laku, striekanie povrchu a jeho leštenie na požadovaný stupeň kvality

- motivačné finančné ohodnotenie 910 - 1 150 €
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- príplatky nad rámec zákona
- garancia pracovného pomeru na dobu neurčitú po 6 mesiacoch
- náborový príspevok
- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
- 2-zmenná prevádzka
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,50 €

Nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Počet rokov praxe

1

- znalosť požiadaviek kvality lakovania (K-štandard, JHS normy) a schopnosť overiť si kvalitu svojej vlastnej práce (samokontrola)
- čítanie a porozumenie pracovných inštrukcií
- znalosť procesu lakovania práškovými farbami
- spoľahlivosť a precíznosť
- zodpovednosť
- lojálnosť a nasadenie
- schopnosť samostatnej aj tímovej práce
- flexibilita

Fortaco je popredným európskym výrobným partnerom pre strojársky priemysel.
Fortaco ponúka vysoko špecializované technické kompetencie naprieč celým dodávateľským reťazcom prostredníctvom svojich výrobných závodov vo Fínsku, Estónsku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku.
Portfólio služieb zahŕňa modernú technológiu výroby dielov rezaných laserom a ich následné ohýbanie, zváranie komponentov a konštrukčných prvkov, lakovanie v novootvorenej linke – práškovou aj mokrou cestou a kompletnú montáž kabín pre rôzne odvetvia – strojárstvo, ťažobný priemysel, logistiku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fortaco
Staničná 788/11
90851 Holíč
ID: 3045355   Dátum zverejnenia: 18.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,75 €/ h, po 3 mesiacoch 4,07 €/h brutto + variabilná zložka platu