Zvárač

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Holíč, Skalica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• čítanie a porozumenie zváračských inštrukcií, štandardných výkresov
• použitie eletrického a plynového zvárania
• zváranie, zvariteľnosť materiálu, namáhanie materiálu pri zváraní a deformácia, použivanie držiakov
• rozpoznanie chýb na zvaroch
• znalosť požiadaviek kvality a schopnosť overiť si kvalitu svojej vlastnej práce(samokontrola)
• plnenie pracovných postupov podľa stanovených pracovných inštrukcií

• motivačné finančné ohodnotenie po 3 mesiacoch 1 000 - 1250 €
• pravidelné zvyšovanie mzdy
• príplatky nad rámec zákona
• garancia pracovného pomeru na dobu neurčitú po 6 mesiacoch
• náborový príspevok - po 3 mesiacoch 100 €, po 6 mesiacoch 200 €, po 12 mesiacoch 300 €
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
• denná práca: maximálne 2-zmenná prevádzka
• stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,50 €
• sociálny program - odmeny za odpracované roky, životné jubileá, firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky, technický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SOU technického smeru,
• schopnosť čítať a poroumieť výkresy, pracovné postupy a inštrukcie
• platný zváračský preukaz Z-M1

Osobnostné predpoklady
• spoľahlivosť a precíznosť
• zodpovednosť
• lojálnosť a nasadenie
• schopnosť tímovej i samostatnej práce
• flexibilita

Fortaco je popredným európskym výrobným partnerom pre strojársky priemysel.
Fortaco ponúka vysoko špecializované technické kompetencie naprieč celým dodávateľským reťazcom prostredníctvom svojich výrobných závodov vo Fínsku, Estónsku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku.
Portfólio služieb zahŕňa modernú technológiu výroby dielov rezaných laserom a ich následné ohýbanie, zváranie komponentov a konštrukčných prvkov, lakovanie v novootvorenej linke – práškovou aj mokrou cestou a kompletnú montáž kabín pre rôzne odvetvia – strojárstvo, ťažobný priemysel, logistiku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fortaco
Staničná 788/11
90851 Holíč

Kontakt

ID: 1719238   Dátum zverejnenia: 16.4.2018