Obsluha ohraňovacieho lisu

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Staničná 788/11, Holíč
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,18 €/h (podľa skúseností )+ variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• čítanie a porozumenie výkresov
• samostatná obsluha ohýbačky, technologického softwaru, načítanie pracovneho programu
• schopnost výmeny nástrojov ohýbačky,
• znalosť požiadaviek kvality a schopnosť overiť si kvalitu svojej vlastnej práce (samokontrola)
• plnenie pracovných postupov podľa stanovených pracovných inštrukcií
• plnenie bezpečnostných pravidiel a použitie ochranných pracovných pomôcok
• plnenie úloh zadaných nadriadeným
• praca so systémom NESTIX

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky, technický smer

Počet rokov praxe

1

• spoľahlivosť a precíznosť
• zodpovednosť
• loajálnosť a nasadenie
• schopnosť tímovej i samostatnej práce
• flexibilta

Fortaco je popredným európskym výrobným partnerom pre strojársky priemysel.
Fortaco ponúka vysoko špecializované technické kompetencie naprieč celým dodávateľským reťazcom prostredníctvom svojich výrobných závodov vo Fínsku, Estónsku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku.
Portfólio služieb zahŕňa modernú technológiu výroby dielov rezaných laserom a ich následné ohýbanie, zváranie komponentov a konštrukčných prvkov, lakovanie v novootvorenej linke – práškovou aj mokrou cestou a kompletnú montáž kabín pre rôzne odvetvia – strojárstvo, ťažobný priemysel, logistiku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fortaco s.r.o.
Staničná 788/11
90851 Holíč
ID: 1478099   Dátum zverejnenia: 5.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,18 €/h (podľa skúseností )+ variabilná zložka platu