Skladník - vodič VZV

Fortaco s. r. o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 3,54 €/h (podľa skúseností) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem a výdaj tovaru v sklade,
- evidencia došlého a vyšlého tovaru v počítači a kontrola zadaných údajov,
- manipulácia s tovarom v sklade,
- zabezpečenie čistoty a poriadku v sklade,
- denná, týždenná a mesačná inventarizácia tovaru,
- práca v dvojzmennej prevádzke (ranná, poobedná),
- obsluha VZV.

- pravidelné zvyšovanie mzdy
- garancia pracovného pomeru na dobu neurčitú už po 6 mes.
- náborový príspevky
- odmena za odpracovanú poobednú zmenu 0,30 €/h
- dochádzkový bonus
- príspevok na DDS
- stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,50 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1 rok

- platný preukaz na vedenie VZV je nevyhnutnou podmienkou
- prax min. 1 rok na porovnateľnej pozícii
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- flexibilita

Fortaco je popredným európskym výrobným partnerom pre strojársky priemysel.
Fortaco ponúka vysoko špecializované technické kompetencie naprieč celým dodávateľským reťazcom prostredníctvom svojich výrobných závodov vo Fínsku, Estónsku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku.
Portfólio služieb zahŕňa modernú technológiu výroby dielov rezaných laserom a ich následné ohýbanie, zváranie komponentov a konštrukčných prvkov, lakovanie v novootvorenej linke – práškovou aj mokrou cestou a kompletnú montáž kabín pre rôzne odvetvia – strojárstvo, ťažobný priemysel, logistiku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fortaco s.r.o.
Staničná 788/11
90851 Holíč

Kontakt

Kontaktná osoba: Daša Malíková
Tel.: +421917862281
E-mail: poslať životopis
ID: 1325844   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,54 €/h (podľa skúseností) + variabilná zložka